Wolkig
Mi 22.1.
-6/5°
Halbbedeckt
Do 23.1.
0/2°
Heiter
Fr 24.1.
-5/3°

Veranstaltungskalender


  • Muzik
  • Theater
  • Exposition
  • Fest
  • Festival
  • Messe
  • Sport
  • Andere
from: Kalendář - calendar - Kalender   bis: Kalendář - calendar - Kalender
Mincování v Českých Budějovicích

Mincování v Českých Budějovicích

Date: 8.6.2018 - 8.6.2020   Veranstaltungsort: Jihočeské muzeum, Dukelská 1, České Budějovice

Řemesla a živnosti v Českých Budějovicích

Řemesla a živnosti v Českých Budějovicích

Date: 6.4.2019 - 6.4.2020   Veranstaltungsort: Jihočeské muzeum, Dukelská 1, České Budějovice

Egon Schiele Art centrum

Egon Schiele Art centrum

Date: 19.4.2019 - 26.1.2020   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: Egon Schiele Art Centrum, Široká 71, Český Krumlov

KATEŘINA ŠEDÁ: UNES-CO / ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA

KATEŘINA ŠEDÁ: UNES-CO / ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA

Date: 19.4.2019 - 26.1.2020   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: Egon Schiele Art Centrum, Široká 71, Český Krumlov

KAREL VALTER (1909 - 2006)

KAREL VALTER (1909 - 2006)

Date: 19.4.2019 - 26.1.2020   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: Egon Schiele Art Centrum, Široká 71, Český Krumlov

FEDERICO DÍAZ (*1971)

FEDERICO DÍAZ (*1971)

Date: 19.4.2019 - 26.1.2020   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: Egon Schiele Art Centrum, Široká 71, Český Krumlov

Výstava Lýkožrout smrkový – pohroma lesa

Výstava Lýkožrout smrkový – pohroma lesa

Date: 18.9.2019 - 30.4.2020   Veranstaltungsort: Zámek Ohrada, muzeum lesnictví, myslivosti a rybářství, Ohrada 17, Hluboká nad Vltavou

Plesová sezóna Dům kultury Metropol ČB - 2018/2019

Plesová sezóna Dům kultury Metropol ČB - 2018/2019

Date: 18.10.2019 - 4.4.2020   Veranstaltungsort: DK Metropol, Senovážné nám. 2, Č. Budějovice

Václav Hudeček and his Guests

Václav Hudeček and his Guests

Date: 22.10.2019 - 27.4.2020   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Praha

Svatá Anežka Česká a obraz její úcty v jižních Čechách

Svatá Anežka Česká a obraz její úcty v jižních Čechách

Date: 25.10.2019 - 18.10.2020   Zeit: 09:00   Veranstaltungsort: Jihočeské muzeum, Dukelská 1, České Budějovice

Bruslení v Praze

Bruslení v Praze

Date: 9.11.2019 - 15.3.2020   Veranstaltungsort: Praha

Mapa světa Karla Teigeho

Mapa světa Karla Teigeho

Date: 10.11.2019 - 26.1.2020   Zeit: 09:00   Veranstaltungsort: AJG -Zámecká jízdárna, Hluboká nad vltavou 144, Hluboká nad Vltavou

30 let svobody 1989 – 2019

30 let svobody 1989 – 2019

Date: 13.11.2019 - 31.1.2020   Zeit: 09:00   Veranstaltungsort: DK Metropol - Galerie Nahoře, Senovážné nám. 2, České Budějovice

Czech Press Photo 2019 / 2020

Czech Press Photo 2019 / 2020

Date: 23.11.2019 - 30.1.2020   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: Staroměstská radnice, Staroměstské náměstí 1/3, Praha

VÝSTAVA SOUTĚŽNÍCH PRACÍ s tématem „Můj svět“

VÝSTAVA SOUTĚŽNÍCH PRACÍ s tématem „Můj svět“

Date: 27.11.2019 - 31.1.2020   Veranstaltungsort: Městská knihovna, Horní 155, Český Krumlov

Ukázka plastikových modelů jihočeských modelářů

Ukázka plastikových modelů jihočeských modelářů

Date: 30.11.2019 - 2.2.2020   Zeit: 09:00   Veranstaltungsort: Jihočeské muzeum, Dukelská 1, České Budějovice

KUDY K BETLÉMU?

KUDY K BETLÉMU?

Date: 1.12.2019 - 2.2.2020   Veranstaltungsort: Náměstí Svornosti, Klášterní dvůr, Chrám sv. Víta, II. zám. nádvoří, Český Krumlov

Bruslení na kluzišti na Ovocném trhu v Praze

Bruslení na kluzišti na Ovocném trhu v Praze

Date: 5.12.2019 - 31.1.2020   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: Ovocný trh, Praha

Cosmos Discovery výstava

Cosmos Discovery výstava

Date: 27.12.2019 - 24.5.2020   Zeit: 09:00   Veranstaltungsort: Výstaviště Praha Holešovice, Výstaviště 67, Praha 7

Mach Sport mit uns

Mach Sport mit uns

Date: 1.1.2020 - 1.1.2021   Veranstaltungsort: Böhmen und Mähren

Expozice a řemeslné dílny, Kláštery Český Krumlov

Expozice a řemeslné dílny, Kláštery Český Krumlov

Date: 1.1.2020 - 31.1.2020   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: Kláštery Český Krumlov, Klášterní Dvůr 97, Český Krumlov

ZIMNÍ PROHLÍDKOVÉ TRASY, Hluboká nad Vltavou

ZIMNÍ PROHLÍDKOVÉ TRASY, Hluboká nad Vltavou

Date: 2.1.2020 - 31.3.2020   Zeit: 09:00   Veranstaltungsort: Státní Zámek Hluboká, Bezručova 142, Hluboká nad Vltavou

POSBÍRÁNO V ULICÍCH - JAN MÁRA

POSBÍRÁNO V ULICÍCH - JAN MÁRA

Date: 7.1.2020 - 29.2.2020   Veranstaltungsort: Kino Luna, Špičák 134, Český Krumlov

Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání

Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání

Date: 21.1.2020 - 23.1.2020   Veranstaltungsort: PVA Expo Praha. Beranových 667, Praha 9 - Letňany

TĚLO, MYSL, ENERGIE

TĚLO, MYSL, ENERGIE

Date: 21.1.2020   Zeit: 17:00   Veranstaltungsort: Městská knihovna, Horní 155, Český Krumlov

Pragueshorts

Pragueshorts

Date: 22.1.2020 - 26.1.2020   Veranstaltungsort: Cinema Světozor, Pilotů, Aero a Bio Oko, Prague

GZ - Pravěký koncert aneb o vynálezu hudby

GZ - Pravěký koncert aneb o vynálezu hudby

Date: 22.1.2020   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: Kostel sv. Anny (koncertní síň), Kněžská 411/6, České Budějovice

Týden hokeje, Český Krumlov

Týden hokeje, Český Krumlov

Date: 22.1.2020   Zeit: 15:30   Veranstaltungsort: HC Slavoj, Český Krumlov

Pravěký koncert aneb o vynálezu hudby

Pravěký koncert aneb o vynálezu hudby

Date: 22.1.2020   Zeit: 18:00   Veranstaltungsort: Kostel sv. Anny (koncertní síň), Kněžská 411/6, České Budějovice

M. Parker: Zamilovaný sukničkář

M. Parker: Zamilovaný sukničkář

Date: 22.1.2020   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: DK Metropol - Divadelní sál, Senovážné nám. 2, České Budějovice

Česká filharmonie Katia a Marielle Labèque

Česká filharmonie Katia a Marielle Labèque

Date: 22.1.2020   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábř. 12, Praha

Pravěký koncert aneb o vynálezu hudby

Pravěký koncert aneb o vynálezu hudby

Date: 23.1.2020   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: Kostel sv. Anny (koncertní síň), Kněžská 411/6, České Budějovice

Oslavy čínského Nového roku

Oslavy čínského Nového roku

Date: 23.1.2020   Zeit: 14:00   Veranstaltungsort: DK Metropol - Divadelní sál, Senovážné nám. 2, České Budějovice

Česká filharmonie Katia a Marielle Labèque

Česká filharmonie Katia a Marielle Labèque

Date: 23.1.2020   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábř. 12, Praha

TVŮRČÍ VEČER – PODMALBY NA SKLE

TVŮRČÍ VEČER – PODMALBY NA SKLE

Date: 24.1.2020   Zeit: 16:30   Veranstaltungsort: Městská knihovna, Horní 155, Český Krumlov

Marc Camolleti: A do pyžam!

Marc Camolleti: A do pyžam!

Date: 24.1.2020   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: KC Panorama, Masarykova 974, Hluboká nad Vltavou

Česká filharmonie Katia a Marielle Labèque

Česká filharmonie Katia a Marielle Labèque

Date: 24.1.2020   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábř. 12, Praha

Drop That Winter Madness

Drop That Winter Madness

Date: 24.1.2020   Zeit: 20:00   Veranstaltungsort: Výstaviště Praha Holešovice, Výstaviště 67, Praha 7

Jazz Čtyř Kontinentů, Praha

Jazz Čtyř Kontinentů, Praha

Date: 24.1.2020 - 4.3.2020   Zeit: 21:00   Veranstaltungsort: Jazz Dock, Janáčkovo nábřeží 2, Praha 5 - Smíchov

Rossignol Demo Tour 2020, Lipno

Rossignol Demo Tour 2020, Lipno

Date: 25.1.2020 - 26.1.2020   Veranstaltungsort: Lipno nad Vltavou

Technický sedmiboj dvojic, Frymburk

Technický sedmiboj dvojic, Frymburk

Date: 25.1.2020 - 26.1.2020   Zeit: 08:00   Veranstaltungsort: Tělocvična ZŠ Frymburk, Frymburk

Budějovický T1 maraton

Budějovický T1 maraton

Date: 25.1.2020   Zeit: 09:00   Veranstaltungsort: Výstaviště, Husova třída 523/30, České Budějovice

OBLASTNÍ PŘEBOR DOSPĚLÝCH V BADMINTONU

OBLASTNÍ PŘEBOR DOSPĚLÝCH V BADMINTONU

Date: 25.1.2020   Zeit: 09:00   Veranstaltungsort: Sportovní hala, Chvalšinská 111, Český Krumlov

Adolf Schwarzenberg a černý kontinent - přednáška

Adolf Schwarzenberg a černý kontinent - přednáška

Date: 25.1.2020   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: Zámek Český Krumlov - Studijní centrum 232 - I. zámecké nádvoří, Český Krumlov

Tři lamy na sněhu, Lipno nad Vltavou

Tři lamy na sněhu, Lipno nad Vltavou

Date: 25.1.2020   Zeit: 11:00   Veranstaltungsort: Skiareál Lipno + Stezka korunami Stromů, Lipno nad Vltavou

Masopust a zabijačka v Máslovicích

Masopust a zabijačka v Máslovicích

Date: 25.1.2020 - 26.1.2020   Zeit: 11:00   Veranstaltungsort: Máslovice

P. I. Čajkovskij: LOUSKÁČEK - St. Petersburg Festival Ballet

P. I. Čajkovskij: LOUSKÁČEK - St. Petersburg Festival Ballet

Date: 25.1.2020   Zeit: 15:00   Veranstaltungsort: DK Metropol - Divadelní sál, Senovážné nám. 2, České Budějovice

P. I. Čajkovskij: LOUSKÁČEK - St. Petersburg Festival Ballet

P. I. Čajkovskij: LOUSKÁČEK - St. Petersburg Festival Ballet

Date: 25.1.2020   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: DK Metropol - Divadelní sál, Senovážné nám. 2, České Budějovice

VÝROČNÍ FONOTÉKA, Hluboká nad Vltavou

VÝROČNÍ FONOTÉKA, Hluboká nad Vltavou

Date: 25.1.2020   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: Pivovar Hluboká, Nám. Čsl. armády 1111, Hluboká nad Vltavou

Marc Camolleti: A do pyžam!

Marc Camolleti: A do pyžam!

Date: 25.1.2020   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: KC Panorama, Masarykova 974, Hluboká nad Vltavou

Hasičský ples

Hasičský ples

Date: 25.1.2020   Zeit: 20:00   Veranstaltungsort: DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice

Ples městyse Frymburk

Ples městyse Frymburk

Date: 25.1.2020   Zeit: 20:00   Veranstaltungsort: Wellness Hotel Frymburk, Frymburk

HOUSE OF MADNESS

HOUSE OF MADNESS

Date: 25.1.2020   Zeit: 21:00   Veranstaltungsort: Klub K2, Sokolský ostrov 1, České Budějovice

Geraldine Aron ~ Můj báječný rozvod

Geraldine Aron ~ Můj báječný rozvod

Date: 26.1.2020   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: DK Metropol - Divadelní sál, Senovážné nám. 2, České Budějovice

SABATON

SABATON

Date: 26.1.2020   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: O2 Arena, Českomoravská 2345/17, Praha 9

RUMBA LATINA PARTY

RUMBA LATINA PARTY

Date: 26.1.2020   Zeit: 21:00   Veranstaltungsort: Klub K2, Sokolský ostrov 1, České Budějovice

Pivo, Bier & Ale EXPO, Praha

Pivo, Bier & Ale EXPO, Praha

Date: 28.1.2020 - 30.1.2020   Zeit: 09:00   Veranstaltungsort: Kongresové centrum, 5. května 1640/65, Praha 4

Příhody včelích medvídků - Divadlo Krapet

Příhody včelích medvídků - Divadlo Krapet

Date: 28.1.2020   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: Kostel sv. Anny (koncertní síň), Kněžská 411/6, České Budějovice

James Arthur

James Arthur

Date: 28.1.2020   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: Forum Karlín, Pernerova 51, Praha 8

AMAROCK

AMAROCK

Date: 28.1.2020   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: Restaurant bar U Bejka, Linecká 41, Český Krumlov

POCTA EMĚ DESTINNOVÉ - B. Turzonovová - Zahrada srdce

POCTA EMĚ DESTINNOVÉ - B. Turzonovová - Zahrada srdce

Date: 28.1.2020   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: DK Metropol - Divadelní sál, Senovážné nám. 2, České Budějovice

FUTURE GATE sci-fi film festival 2020

FUTURE GATE sci-fi film festival 2020

Date: 29.1.2020 - 2.2.2020   Zeit: 18:00   Veranstaltungsort: Kino Lucerna, Vodičkova 36, Praha

Česká filharmonie a Piotr Anderszewski

Česká filharmonie a Piotr Anderszewski

Date: 29.1.2020   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábř. 12, Praha

Írán není arabská země - Speciál s ochutnávkou íránské kuchyně

Írán není arabská země - Speciál s ochutnávkou íránské kuchyně

Date: 29.1.2020   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Aubergine Persian Restaurant, Sokolovská 416/124, Praha 8

UK SUBS (UK) / BETTER WAY (Budweis) / afterparty DJs Buqi & Bejrůt

UK SUBS (UK) / BETTER WAY (Budweis) / afterparty DJs Buqi & Bejrůt

Date: 29.1.2020   Zeit: 20:00   Veranstaltungsort: Velbloud Music Bar, U Tří lvů 294/4, České Budějovice

ALL STAR'S NIGHT

ALL STAR'S NIGHT

Date: 29.1.2020   Zeit: 21:00   Veranstaltungsort: Klub K2, Sokolský ostrov 1, České Budějovice

RESHOPER 2020

RESHOPER 2020

Date: 30.1.2020   Veranstaltungsort: PVA Expo Praha. Beranových 667, Praha 9 - Letňany

Poopeek RoadShow 2020

Poopeek RoadShow 2020

Date: 30.1.2020   Zeit: 18:00   Veranstaltungsort: Velbloud Music Bar, U Tří lvů 294/4, České Budějovice

Pivní oratorium

Pivní oratorium

Date: 30.1.2020   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Obecní dům, náměstí Republiky 5, Praha

Česká filharmonie a Piotr Anderszewski

Česká filharmonie a Piotr Anderszewski

Date: 30.1.2020   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábř. 12, Praha

Racing Rescue - soutěž hasičů

Racing Rescue - soutěž hasičů

Date: 31.1.2020   Veranstaltungsort: Výstaviště, Husova třída 523/30, České Budějovice

Jedničkáři lyžují za dvacku, Lipno

Jedničkáři lyžují za dvacku, Lipno

Date: 31.1.2020   Zeit: 09:00   Veranstaltungsort: Lipno nad Vltavou

S ČT Sport na vrchol, Lipno

S ČT Sport na vrchol, Lipno

Date: 31.1.2020 - 2.2.2020   Zeit: 09:00   Veranstaltungsort: Lipno nad Vltavou

Strašidelné Kláštery, Český Krumlov

Strašidelné Kláštery, Český Krumlov

Date: 31.1.2020   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: Kláštery Český Krumlov, Klášterní Dvůr 97, Český Krumlov

Je to na bednu - podle Bedny Muzy Pavlovové

Je to na bednu - podle Bedny Muzy Pavlovové

Date: 31.1.2020   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: KC Panorama, Masarykova 974, Hluboká nad Vltavou

Jihočeský ples 2020

Jihočeský ples 2020

Date: 31.1.2020   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Výstaviště - pavilon T1, Husova třída 523/30, České Budějovice

Česká filharmonie a Piotr Anderszewski

Česká filharmonie a Piotr Anderszewski

Date: 31.1.2020   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábř. 12, Praha

Ples dobrovolných hasičů a Základní školy Hluboká nad Vltavou

Ples dobrovolných hasičů a Základní školy Hluboká nad Vltavou

Date: 31.1.2020   Zeit: 20:00   Veranstaltungsort: LH Parkhotel Hluboká, Masarykova 602, Hluboká nad Vltavou

MASOPUST VE ZLATÉ KORUNĚ

MASOPUST VE ZLATÉ KORUNĚ

Date: 1.2.2020   Zeit: 09:00   Veranstaltungsort: Zlatá Koruna

Je to na bednu - podle Bedny Muzy Pavlovové

Je to na bednu - podle Bedny Muzy Pavlovové

Date: 1.2.2020   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: KC Panorama, Masarykova 974, Hluboká nad Vltavou

KARTÁČ

KARTÁČ

Date: 1.2.2020   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: Restaurant bar U Bejka, Linecká 41, Český Krumlov

Snowboardcrossový kemp Evy Samkové, Lipno

Snowboardcrossový kemp Evy Samkové, Lipno

Date: 2.2.2020 - 8.2.2020   Veranstaltungsort: Lipno nad Vltavou

ABSOLUTNÍ POCTA BEETHOVENOVI

ABSOLUTNÍ POCTA BEETHOVENOVI

Date: 5.2.2020   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Obecní dům, náměstí Republiky 5, Praha

FOR PASIV + FOR THERM + FOR WOOD + STŘECHY PRAHA

FOR PASIV + FOR THERM + FOR WOOD + STŘECHY PRAHA

Date: 6.2.2020 - 8.2.2020   Veranstaltungsort: PVA Expo Praha. Beranových 667, Praha 9 - Letňany

Rob Becker: Caveman

Rob Becker: Caveman

Date: 6.2.2020   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: DK Metropol - Divadelní sál, Senovážné nám. 2, České Budějovice

SILNÉ REČI - Stand up comedy show

SILNÉ REČI - Stand up comedy show

Date: 6.2.2020   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: Divadlo U Hasičů, Římská 2135/45, Praha

ABSOLUTNÍ POCTA BEETHOVENOVI

ABSOLUTNÍ POCTA BEETHOVENOVI

Date: 6.2.2020   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Obecní dům, náměstí Republiky 5, Praha

Česká filharmonie a David Robertson

Česká filharmonie a David Robertson

Date: 6.2.2020   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábř. 12, Praha

COMIC-CON PRAGUE 2020

COMIC-CON PRAGUE 2020

Date: 7.2.2020 - 9.2.2020   Zeit: 14:00   Veranstaltungsort: O2 Universum, Českomoravská 2345/17, Praha 9

FONTANELA a PARNÍ WANNA

FONTANELA a PARNÍ WANNA

Date: 7.2.2020   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: Club Highway 61, Kijevská 1474, České Budějovice

Marc Camolleti: A do pyžam!

Marc Camolleti: A do pyžam!

Date: 7.2.2020   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: KC Panorama, Masarykova 974, Hluboká nad Vltavou

Česká filharmonie a David Robertson

Česká filharmonie a David Robertson

Date: 7.2.2020   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábř. 12, Praha

Kramolínský obřák, Lipno

Kramolínský obřák, Lipno

Date: 8.2.2020 - 9.2.2020   Veranstaltungsort: Lipno nad Vltavou

Šumavský Diktátor, Lipno

Šumavský Diktátor, Lipno

Date: 8.2.2020 - 9.2.2020   Veranstaltungsort: Lipno nad Vltavou

Technický sedmiboj dvojic, Frymburk

Technický sedmiboj dvojic, Frymburk

Date: 8.2.2020   Zeit: 08:00   Veranstaltungsort: Tělocvična ZŠ Frymburk, Frymburk

Lipno Ice Marathon, Černá v Pošumaví

Lipno Ice Marathon, Černá v Pošumaví

Date: 8.2.2020   Zeit: 10:30   Veranstaltungsort: kemp Jestřábí I., Černá v Pošumaví

MASOPUST V RÁJOVĚ

MASOPUST V RÁJOVĚ

Date: 8.2.2020   Zeit: 12:00   Veranstaltungsort: Rájov

POPELKA MUZIKÁL NA LEDĚ - 13:00 + 17:30

POPELKA MUZIKÁL NA LEDĚ - 13:00 + 17:30

Date: 8.2.2020   Zeit: 13:00   Veranstaltungsort: O2 Arena, Českomoravská 2345/17, Praha 9

(NE)VINNÁ HLUBOKÁ, Hluboká nad Vltavou

(NE)VINNÁ HLUBOKÁ, Hluboká nad Vltavou

Date: 8.2.2020   Zeit: 14:00   Veranstaltungsort: Hotel Záviš z Falkenštejna, nám. Čsl. arm. 25, Hluboká nad Vltavou

Česká filharmonie a David Robertson

Česká filharmonie a David Robertson

Date: 8.2.2020   Zeit: 15:00   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábř. 12, Praha

Marc Camolleti: A do pyžam!

Marc Camolleti: A do pyžam!

Date: 8.2.2020   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: KC Panorama, Masarykova 974, Hluboká nad Vltavou

HUDEBNÍ KROUŽEK BAND

HUDEBNÍ KROUŽEK BAND

Date: 8.2.2020   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: Restaurant bar U Bejka, Linecká 41, Český Krumlov

Ples BUDVARU

Ples BUDVARU

Date: 8.2.2020   Zeit: 20:00   Veranstaltungsort: DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice

Slovenské hvězdy

Slovenské hvězdy

Date: 10.2.2020 - 22.4.2020   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Praha

LINDEMANN

LINDEMANN

Date: 10.2.2020   Zeit: 20:00   Veranstaltungsort: O2 Universum, Českomoravská 2345/17, Praha 9

Prague International Chess Festival 2020

Prague International Chess Festival 2020

Date: 11.2.2020 - 22.2.2020   Veranstaltungsort: Hotel Don Giovanni Prague, Vinohradská 157a. Praha 3 - Žižkov,

JARNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR V KLÁŠTERECH

JARNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR V KLÁŠTERECH

Date: 11.2.2020 - 12.2.2020   Zeit: 08:00   Veranstaltungsort: Kláštery Český Krumlov, Klášterní Dvůr 97, Český Krumlov

MASOPUST V JIŽNÍCH ČECHÁCH A NA ZLATOKORUNSKU

MASOPUST V JIŽNÍCH ČECHÁCH A NA ZLATOKORUNSKU

Date: 11.2.2020   Zeit: 18:00   Veranstaltungsort: MÚ, Zlatá Koruna

BLINDSTONE Dánsko

BLINDSTONE Dánsko

Date: 11.2.2020   Zeit: 20:30   Veranstaltungsort: Club Highway 61, Kijevská 1474, České Budějovice

HOLIDAY WORLD 2020

HOLIDAY WORLD 2020

Date: 13.2.2020 - 16.2.2020   Veranstaltungsort: PVA Expo Praha. Beranových 667, Praha 9 - Letňany

Památky - Muzea - Řemesla 2020

Památky - Muzea - Řemesla 2020

Date: 13.2.2020 - 16.2.2020   Veranstaltungsort: PVA Expo Praha. Beranových 667, Praha 9 - Letňany

Valentýnská pusa, Lipno

Valentýnská pusa, Lipno

Date: 14.2.2020   Veranstaltungsort: Skiareál Lipno, Lipno nad Vltavou

Černobyl – spící peklo

Černobyl – spící peklo

Date: 14.2.2020   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: DK Metropol - Malá scéna, Senovážné nám. 2, České Budějovice

Je to na bednu - podle Bedny Muzy Pavlovové

Je to na bednu - podle Bedny Muzy Pavlovové

Date: 14.2.2020   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: KC Panorama, Masarykova 974, Hluboká nad Vltavou

Darkshire Hall

Darkshire Hall

Date: 14.2.2020   Zeit: 21:00   Veranstaltungsort: Výstaviště Praha Holešovice, Výstaviště 67, Praha 7

MASOPUST V PLEŠOVICÍCH

MASOPUST V PLEŠOVICÍCH

Date: 15.2.2020   Zeit: 09:00   Veranstaltungsort: Plešovice

Valentýn u Seidelů 2020

Valentýn u Seidelů 2020

Date: 15.2.2020 - 16.2.2020   Zeit: 09:00   Veranstaltungsort: Museum Fotoateliér Seidel, Linecká 272, Český Krumlov

Je to na bednu - podle Bedny Muzy Pavlovové

Je to na bednu - podle Bedny Muzy Pavlovové

Date: 15.2.2020   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: KC Panorama, Masarykova 974, Hluboká nad Vltavou

ELEMENT rock

ELEMENT rock

Date: 15.2.2020   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: Restaurant bar U Bejka, Linecká 41, Český Krumlov

Koňáckej bál, Hluboká nad Vltavou

Koňáckej bál, Hluboká nad Vltavou

Date: 15.2.2020   Zeit: 20:00   Veranstaltungsort: LH Parkhotel Hluboká, Masarykova 602, Hluboká nad Vltavou

TRHÁK muzikál

TRHÁK muzikál

Date: 16.2.2020   Zeit: 15:00   Veranstaltungsort: DK Metropol - Divadelní sál, Senovážné nám. 2, České Budějovice

TRHÁK muzikál

TRHÁK muzikál

Date: 16.2.2020   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: DK Metropol - Divadelní sál, Senovážné nám. 2, České Budějovice

Internationales Bierfestival České Budějovice

Internationales Bierfestival České Budějovice

Date: 17.2.2020 - 22.2.2020   Veranstaltungsort: Výstaviště, Husova třída 523/30, České Budějovice

JAK NAPSAT SCÉNÁŘ PRO FILMOVÉ FANOUŠKY

JAK NAPSAT SCÉNÁŘ PRO FILMOVÉ FANOUŠKY

Date: 18.2.2020   Zeit: 17:00   Veranstaltungsort: Městská knihovna, Horní 155, Český Krumlov

THE NEIGHBOURHOOD

THE NEIGHBOURHOOD

Date: 18.2.2020   Zeit: 20:00   Veranstaltungsort: O2 Universum, Českomoravská 2345/17, Praha 9

Cliff Stevens Band (CAN) Ve Slávii

Cliff Stevens Band (CAN) Ve Slávii

Date: 18.2.2020   Zeit: 20:00   Veranstaltungsort: Cafe klub Slavie, Jirsíkova 2, České Budějovice

VIRTUÁLNÍ UNIVERZITA 3. VĚKU

VIRTUÁLNÍ UNIVERZITA 3. VĚKU

Date: 19.2.2020   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: Městská knihovna, Horní 155, Český Krumlov

MICHAIL BULGAKOV – MISTR A MARKÉTA

MICHAIL BULGAKOV – MISTR A MARKÉTA

Date: 19.2.2020   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Městské divadlo, Horní 2, Český Krumlov

FOR FISHING 2020

FOR FISHING 2020

Date: 20.2.2020 - 23.2.2020   Veranstaltungsort: PVA Expo Praha. Beranových 667, Praha 9 - Letňany

MICHAIL BULGAKOV – MISTR A MARKÉTA

MICHAIL BULGAKOV – MISTR A MARKÉTA

Date: 20.2.2020   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: Městské divadlo, Horní 2, Český Krumlov

Marc Camolleti: A do pyžam!

Marc Camolleti: A do pyžam!

Date: 20.2.2020   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: KC Panorama, Masarykova 974, Hluboká nad Vltavou

MASOPUST, MASOPUST, DO KOLA SE S NÁMI PUSŤ!

MASOPUST, MASOPUST, DO KOLA SE S NÁMI PUSŤ!

Date: 21.2.2020   Zeit: 16:30   Veranstaltungsort: Městská knihovna, Horní 155, Český Krumlov

Marc Camolleti: A do pyžam!

Marc Camolleti: A do pyžam!

Date: 21.2.2020   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: KC Panorama, Masarykova 974, Hluboká nad Vltavou