Halbbedeckt
Di 18.12.
-1/4°
Bedeckt
Mi 19.12.
-2/0°
Bedeckt
Do 20.12.
-2/1°

Veranstaltungskalender


  • Muzik
  • Theater
  • Exposition
  • Fest
  • Festival
  • Messe
  • Sport
  • Andere
from: Kalendář - calendar - Kalender   bis: Kalendář - calendar - Kalender
Der Nationalpark Böhmerwald - Aktionen

Der Nationalpark Böhmerwald - Aktionen

Date: 1.1.2018 - 31.12.2018   Veranstaltungsort: Der Nationalpark Böhmerwald

100 Jahre der Republik

100 Jahre der Republik

Date: 1.1.2018 - 31.12.2018   Veranstaltungsort: National Heritage Institute

Feiern wir das Tchechische und Slowakische Jahrhundert

Feiern wir das Tchechische und Slowakische Jahrhundert

Date: 1.1.2018 - 31.12.2018   Veranstaltungsort: Tchechische Republik

Křížové cesty v krajině (So-Ne)

Křížové cesty v krajině (So-Ne)

Date: 4.1.2018 - 31.12.2018   Zeit: 13:00   Veranstaltungsort: Kaple Panny Marie, Křížová hora, Český Krumlov

Senát PČR

Senát PČR

Date: 25.2.2018 - 13.1.2019   Zeit: 08:00   Veranstaltungsort: Valdštejnská zahrada, Letenská, Praha 1

Eisenbahnnostalgiefahrten

Eisenbahnnostalgiefahrten

Date: 31.3.2018 - 22.12.2018   Veranstaltungsort: Čechy a Morava

Keramický model Českého Krumlova

Keramický model Českého Krumlova

Date: 3.4.2018 - 31.12.2018   Zeit: 09:00   Veranstaltungsort: Regionální muzeum, Horní 152, Český Krumlov

HISTORICKÝ OBRAZ ČESKOKRUMLOVSKA OD PRAVĚKU DO KONCE 19. STOLETÍ

HISTORICKÝ OBRAZ ČESKOKRUMLOVSKA OD PRAVĚKU DO KONCE 19. STOLETÍ

Date: 3.4.2018 - 31.12.2018   Zeit: 09:00   Veranstaltungsort: Regionální muzeum, Horní 152, Český Krumlov

BAROKNÍ JEZUITSKÁ LÉKÁRNA

BAROKNÍ JEZUITSKÁ LÉKÁRNA

Date: 3.4.2018 - 31.12.2018   Zeit: 09:00   Veranstaltungsort: Regionální muzeum, Horní 152, Český Krumlov

Egon Schiele Art centrum - FRAUEN SCHAUN

Egon Schiele Art centrum - FRAUEN SCHAUN

Date: 13.4.2018 - 27.1.2019   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: Egon Schiele Art Centrum, Široká 71, Český Krumlov

Adalbert Stifter Gedenkjahr 2018 - Kooperation Stifter - Orte

Adalbert Stifter Gedenkjahr 2018 - Kooperation Stifter - Orte

Date: 1.6.2018 - 31.12.2018   Veranstaltungsort: Památník-rodný dům A. Stiftera, Palackého 21, Horní Planá

ILUSTRACE KNIH ADALBERTA STIFTERA

ILUSTRACE KNIH ADALBERTA STIFTERA

Date: 9.6.2018 - 15.12.2019   Veranstaltungsort: Památník-rodný dům A. Stiftera, Horní Planá

OSMAŠEDESÁTÝ V ČESKÉM KRUMLOVĚ A OKOLÍ; VLADIMÍR BOUDNÍK

OSMAŠEDESÁTÝ V ČESKÉM KRUMLOVĚ A OKOLÍ; VLADIMÍR BOUDNÍK

Date: 19.6.2018 - 6.1.2019   Veranstaltungsort: Regionální muzeum, Horní 152, Český Krumlov

František Kupka 1871–1957

František Kupka 1871–1957

Date: 7.9.2018 - 20.1.2019   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: Valdštejnská jízdárna, Valdštejnská 3, Praha 1

80. výročí mnichovské dohody

80. výročí mnichovské dohody

Date: 13.9.2018 - 13.1.2019   Zeit: 08:00   Veranstaltungsort: Valdštejnská zahrada, Letenská, Praha 1

Vznik Československa pohledem kronikářů na Českokrumlovsku

Vznik Československa pohledem kronikářů na Českokrumlovsku

Date: 8.10.2018 - 31.12.2018   Veranstaltungsort: Výstavní sál SOkA Český Krumlov, Pod Kaštany 228, Český Krumlov

JOAN BREHMS: SCÉNOGRAF / ARCHITEKT / MALÍŘ

JOAN BREHMS: SCÉNOGRAF / ARCHITEKT / MALÍŘ

Date: 10.10.2018 - 31.12.2018   Veranstaltungsort: Jihočeské divadlo, Dr. Stejskala, České Budějovice

SŮL NAD ZLATO ANEB DÁ SE VAŘIT BEZ SOLI?

SŮL NAD ZLATO ANEB DÁ SE VAŘIT BEZ SOLI?

Date: 13.10.2018 - 30.4.2019   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: Areál klášterů, Latrán, Český Krumlov

SOLNÉ OBRAZY: DOPROVODNÝ PROGRAM K VÝSTAVĚ  „SŮL NAD ZLATO ANEB DÁ SE VAŘIT BEZ SOLI?“

SOLNÉ OBRAZY: DOPROVODNÝ PROGRAM K VÝSTAVĚ „SŮL NAD ZLATO ANEB DÁ SE VAŘIT BEZ SOLI?“

Date: 13.10.2018 - 30.4.2019   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: Areál klášterů, Latrán, Český Krumlov

Made in Czechoslovakia aneb průmysl, který dobyl svět - projekt oslav 100. výročí založení Československa

Made in Czechoslovakia aneb průmysl, který dobyl svět - projekt oslav 100. výročí založení Československa

Date: 19.10.2018 - 30.6.2019   Veranstaltungsort: Národní technické muzeum, Kostelní 42, Praha

1968: S lidskou tváří - Československé experimenty se svobodou kolem roku 1968

1968: S lidskou tváří - Československé experimenty se svobodou kolem roku 1968

Date: 20.10.2018 - 31.12.2018   Veranstaltungsort: Veletržní Palác, Dukelských hrdinů 47, Praha

Václav Hudeček and his Guests

Václav Hudeček and his Guests

Date: 23.10.2018 - 16.4.2019   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Praha

Plesová sezóna Metropol 2018/2019

Plesová sezóna Metropol 2018/2019

Date: 15.11.2018 - 6.4.2019   Veranstaltungsort: DK Metropol, Senovážné nám. 2, Č. Budějovice

Dny Bohuslava Martinů

Dny Bohuslava Martinů

Date: 18.11.2018 - 19.12.2018   Veranstaltungsort: Praha

jana farmanová / co zůstane?

jana farmanová / co zůstane?

Date: 18.11.2018 - 21.1.2019   Zeit: 09:00   Veranstaltungsort: Alšova jihočeská galerie, Hluboká nad Vltavou 144

Zimohraní

Zimohraní

Date: 21.11.2018 - 6.1.2019   Veranstaltungsort: Praha

Czech Press Photo

Czech Press Photo

Date: 21.11.2018 - 30.1.2019   Veranstaltungsort: Staroměstská radnice, Staroměstské náměstí 1, Praha

BUDWEISER ADVENT

BUDWEISER ADVENT

Date: 24.11.2018 - 13.1.2019   Veranstaltungsort: České Budějovice

Andělská Hluboká

Andělská Hluboká

Date: 25.11.2018 - 31.3.2019   Veranstaltungsort: Hluboká nad Vltavou

FOTO IUVENTARS - bienále 2018

FOTO IUVENTARS - bienále 2018

Date: 28.11.2018 - 12.1.2019   Zeit: 09:00   Veranstaltungsort: DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice

Advent und Weihnachten in Český Krumlov

Advent und Weihnachten in Český Krumlov

Date: 30.11.2018 - 6.1.2019   Veranstaltungsort: Český Krumlov

Adventmärkte auf dem Hauptplatz

Adventmärkte auf dem Hauptplatz

Date: 30.11.2018 - 6.1.2019   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: Náměstí Přemysla Otakara II., České Budějovice

Vltavotýnský advent

Vltavotýnský advent

Date: 1.12.2018 - 26.12.2018   Veranstaltungsort: Týn nad Vltavou

Vánoční trhy Praha

Vánoční trhy Praha

Date: 1.12.2018 - 6.1.2019   Veranstaltungsort: Staroměstské a Václavské náměstí, Praha

Alšovka advent

Alšovka advent

Date: 1.12.2018 - 22.12.2018   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: AJG, Zámecká jízdárna 144, Hluboká nad Vltavou

Adventní a vánoční inspirace

Adventní a vánoční inspirace

Date: 2.12.2018 - 23.12.2018   Veranstaltungsort: Galerie Knížecí Dvůr, nám. Čsl. armády 26, Hluboká nad Vltavou

Weihnachtsbeleuchtung in Zoo Garten Hluboká

Weihnachtsbeleuchtung in Zoo Garten Hluboká

Date: 6.12.2018 - 6.1.2019   Zeit: 08:30   Veranstaltungsort: ZOO Hluboká, Ohrada 417, Hluboká nad Vltavou

Mezinárodní festival filmů o migraci

Mezinárodní festival filmů o migraci

Date: 10.12.2018 - 18.12.2018   Veranstaltungsort: Kampus Hybernska, Hybernská 4, Praha

Best Film Fest

Best Film Fest

Date: 13.12.2018 - 19.12.2018   Veranstaltungsort: Kina Atlas, Evald, Lucerna a MAT, Praha

Lemarket Vánoce v Mánesu

Lemarket Vánoce v Mánesu

Date: 14.12.2018 - 23.12.2018   Veranstaltungsort: Galerie Mánes, Masarykovo nábřeží 1, Praha

TSCHECHISCHE MUSIKBERÜHRUNGEN

TSCHECHISCHE MUSIKBERÜHRUNGEN

Date: 16.12.2018 - 6.1.2019   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: Prag

hokej: ČEZ Motor České Budějovice - Prostějov

hokej: ČEZ Motor České Budějovice - Prostějov

Date: 17.12.2018   Zeit: 17:30   Veranstaltungsort: Budvar aréna, Františka Antonína Gerstnera 7/8, České Budějovice

ČS beat festival – Starci na Chmelnici

ČS beat festival – Starci na Chmelnici

Date: 17.12.2018   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: Lucerna, Štěpánská 61, Praha

Vánoční saloon Fešáků

Vánoční saloon Fešáků

Date: 17.12.2018   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice

PAVEL ŠPORCL - VÁNOCE - GENERALI TOUR

PAVEL ŠPORCL - VÁNOCE - GENERALI TOUR

Date: 17.12.2018   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: Zámecká jízdárna, K Zámecké zahradě, Český Krumlov

Vzpomínka na Petra Skoumala

Vzpomínka na Petra Skoumala

Date: 17.12.2018   Zeit: 20:30   Veranstaltungsort: Malostranská Beseda, Malostranské nám. 35/21, Praha

Vánoční koncert žáků ZUŠ, Frymburk

Vánoční koncert žáků ZUŠ, Frymburk

Date: 18.12.2018   Veranstaltungsort: ZŠ, Frymburk

The Best of Czech Press Photo

The Best of Czech Press Photo

Date: 18.12.2018 - 28.2.2019   Veranstaltungsort: Karolinum, Ovocný trh 3, Praha

Il Volo - Notte Magica - A Tribute to Three Tenors

Il Volo - Notte Magica - A Tribute to Three Tenors

Date: 18.12.2018   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: Tipsport arena, U Výstaviště, Praha 7

Ladislav Zibura – 40 dní pěšky do Jeruzaléma

Ladislav Zibura – 40 dní pěšky do Jeruzaléma

Date: 18.12.2018   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice

DUNAJ - návrat legendy

DUNAJ - návrat legendy

Date: 18.12.2018   Zeit: 20:00   Veranstaltungsort: Music Bar Velbloud, U Tří lvů 4, České Budějovice

NG Vánoční večer vol. 8

NG Vánoční večer vol. 8

Date: 19.12.2018   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice

Česká filharmonie Frank Peter Zimmermann

Česká filharmonie Frank Peter Zimmermann

Date: 19.12.2018   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

Richard Pachman a Dita Hořínková

Richard Pachman a Dita Hořínková

Date: 20.12.2018   Zeit: 18:00   Veranstaltungsort: Kostel sv. Anny (síň Otakara Jeremiáše), Kněžská 6, České Budějovice

Česká filharmonie Frank Peter Zimmermann

Česká filharmonie Frank Peter Zimmermann

Date: 20.12.2018   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

ELÁN

ELÁN

Date: 20.12.2018   Zeit: 20:00   Veranstaltungsort: O2 arena, Českomoravská 2345/17, Praha 9

Živý Betlém

Živý Betlém

Date: 21.12.2018   Zeit: 17:00   Veranstaltungsort: nám. Přemysla Otakara II., České Budějovice

Živý betlém

Živý betlém

Date: 21.12.2018   Zeit: 17:00   Veranstaltungsort: Piaristické náměstí, České Budějovice

Vánoční koncert ZŠ a ZUŠ Bezdrevská

Vánoční koncert ZŠ a ZUŠ Bezdrevská

Date: 21.12.2018   Zeit: 18:00   Veranstaltungsort: Kostel sv. Anny (síň Otakara Jeremiáše), Kněžská 6, České Budějovice

X-Massacre

X-Massacre

Date: 21.12.2018   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: PVA EXPO Praha, Beranových 667, Praha 9 - Letňany

Česká filharmonie Frank Peter Zimmermann

Česká filharmonie Frank Peter Zimmermann

Date: 21.12.2018   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

Smutný Karel

Smutný Karel

Date: 21.12.2018   Zeit: 20:00   Veranstaltungsort: Music Bar Velbloud, U Tří lvů 4, České Budějovice

Komorní soubor Variace Praha

Komorní soubor Variace Praha

Date: 21.12.2018   Zeit: 20:00   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

Zdobení stromečku s lišákem Foxem, Lipno

Zdobení stromečku s lišákem Foxem, Lipno

Date: 22.12.2018   Veranstaltungsort: Fox park, Lipno nad Vltavou

Máša a medvěd na ledě

Máša a medvěd na ledě

Date: 22.12.2018   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: O2 arena, Českomoravská 2345/17, Praha 9

TRH JAKO Z POHÁDKY A ŘEMESLA NA KLÁŠTERNÍM DVOŘE

TRH JAKO Z POHÁDKY A ŘEMESLA NA KLÁŠTERNÍM DVOŘE

Date: 22.12.2018   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: Areál klášterů, Latrán, Český Krumlov

Máša a medvěd na ledě

Máša a medvěd na ledě

Date: 22.12.2018   Zeit: 14:00   Veranstaltungsort: O2 arena, Českomoravská 2345/17, Praha 9

Komorní orchestr České filharmonie Reinhard Goebel

Komorní orchestr České filharmonie Reinhard Goebel

Date: 22.12.2018   Zeit: 15:00   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

hokej: ČEZ Motor České Budějovice - Kladno

hokej: ČEZ Motor České Budějovice - Kladno

Date: 22.12.2018   Zeit: 17:00   Veranstaltungsort: Budvar aréna, Františka Antonína Gerstnera 7/8, České Budějovice

ADVENTNÍ KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY KLÁŠTERŮ

ADVENTNÍ KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY KLÁŠTERŮ

Date: 22.12.2018   Zeit: 17:30   Veranstaltungsort: Areál klášterů, Latrán, Český Krumlov

Koncert Tři sestry a Slobodná Európa

Koncert Tři sestry a Slobodná Európa

Date: 22.12.2018   Zeit: 18:00   Veranstaltungsort: Výstaviště Praha, Výstaviště 67, Praha - Holešovice

Rudolphin Ensemble Prague

Rudolphin Ensemble Prague

Date: 22.12.2018   Zeit: 18:00   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

Jakub Jan Ryba: Česká mše vánoční, Hluboká nad Vltavou

Jakub Jan Ryba: Česká mše vánoční, Hluboká nad Vltavou

Date: 22.12.2018   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Alšova jihočeská galerie, Hluboká nad Vltavou 144

Artefakt

Artefakt

Date: 22.12.2018   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Blues Club HIGHWAY 61, Kijevská 1474, České Budějovice

Komorní orchestr České filharmonie Vánoční mimořádný koncert

Komorní orchestr České filharmonie Vánoční mimořádný koncert

Date: 22.12.2018   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

Vánoční mejdlo - Five Seconds to Leave / Naše Ano / Lebannon

Vánoční mejdlo - Five Seconds to Leave / Naše Ano / Lebannon

Date: 22.12.2018   Zeit: 20:00   Veranstaltungsort: Music Bar Velbloud, U Tří lvů 4, České Budějovice

Betlémské světlo míru, Frymburk

Betlémské světlo míru, Frymburk

Date: 23.12.2018   Veranstaltungsort: Frymburk

Tradiční Rybovka - Letenský altánek

Tradiční Rybovka - Letenský altánek

Date: 23.12.2018   Zeit: 15:00   Veranstaltungsort: Letenský zámeček, Letenské sady 341, Praha 7

Adventní koncert VII Václav Petr, Jana Boušková

Adventní koncert VII Václav Petr, Jana Boušková

Date: 23.12.2018   Zeit: 15:00   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

VÁNOČNÍ Jablkoň

VÁNOČNÍ Jablkoň

Date: 23.12.2018   Zeit: 17:00   Veranstaltungsort: Malostranská Beseda, Malostranské nám. 35/21, Praha

Adventní koncert VIII Komorní sdružení členů ČF

Adventní koncert VIII Komorní sdružení členů ČF

Date: 23.12.2018   Zeit: 17:30   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

ŽIVÝ BETLÉM, Horní Planá

ŽIVÝ BETLÉM, Horní Planá

Date: 23.12.2018   Zeit: 18:00   Veranstaltungsort: u kostela sv. Markéty, Horní Planá

České filharmonické kvarteto

České filharmonické kvarteto

Date: 23.12.2018   Zeit: 20:00   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

Koledy pro trpaslíka, Frymburk

Koledy pro trpaslíka, Frymburk

Date: 24.12.2018   Veranstaltungsort: Náměstí, Frymburk

Weihnachten im ZOO

Weihnachten im ZOO

Date: 24.12.2018   Zeit: 08:30   Veranstaltungsort: ZOO, Ohrada 417, Hluboká nad Vltavou

Vánoce s lišákem Foxem, Lipno

Vánoce s lišákem Foxem, Lipno

Date: 24.12.2018   Zeit: 08:30   Veranstaltungsort: Fox park, Lipno nad Vltavou

Medvědí Vánoce

Medvědí Vánoce

Date: 24.12.2018   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: Státní hrad a zámek - II. nádvoří, Český Krumlov

Rozbalování vánočních dárků s Tomiem Okamurou

Rozbalování vánočních dárků s Tomiem Okamurou

Date: 24.12.2018   Zeit: 18:00   Veranstaltungsort: Staroměstské náměstí, Praha

Vánoční nohejbalový turnaj trojic, Frymburk

Vánoční nohejbalový turnaj trojic, Frymburk

Date: 25.12.2018   Veranstaltungsort: Frymburk

Veřejná ochutnávka zbytků bramborového salátů z Vánoc

Veřejná ochutnávka zbytků bramborového salátů z Vánoc

Date: 25.12.2018   Zeit: 15:00   Veranstaltungsort: Václavské náměstí, Praha

Seven´s Unplugged

Seven´s Unplugged

Date: 25.12.2018   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Blues Club HIGHWAY 61, Kijevská 1474, České Budějovice

ŠTĚPÁNSKÁ ZÁBAVA, Horní Planá

ŠTĚPÁNSKÁ ZÁBAVA, Horní Planá

Date: 25.12.2018   Zeit: 20:00   Veranstaltungsort: Sál KIC, Horní Planá

VÁNOČNÍ Ester KOČIČKOVÁ & Luboš NOHAVICA

VÁNOČNÍ Ester KOČIČKOVÁ & Luboš NOHAVICA

Date: 26.12.2018   Zeit: 20:30   Veranstaltungsort: Malostranská Beseda, Malostranské nám. 35/21, Praha

Vánoční koncert pěveckého sboru Harmonie, Frymburk

Vánoční koncert pěveckého sboru Harmonie, Frymburk

Date: 27.12.2018   Zeit: 17:00   Veranstaltungsort: kostel sv. Bartoloměje, Frymburk

Marpo vs. Rytmus

Marpo vs. Rytmus

Date: 27.12.2018   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: O2 arena, Českomoravská 2345/17, Praha 9

Znouzectnost

Znouzectnost

Date: 27.12.2018   Zeit: 20:00   Veranstaltungsort: Music Bar Velbloud, U Tří lvů 4, České Budějovice

5P LUBOŠE POSPÍŠILA

5P LUBOŠE POSPÍŠILA

Date: 27.12.2018   Zeit: 20:30   Veranstaltungsort: Malostranská Beseda, Malostranské nám. 35/21, Praha

Vánoční koncert pěveckého sboru Harmonie, Boletice

Vánoční koncert pěveckého sboru Harmonie, Boletice

Date: 28.12.2018   Zeit: 17:00   Veranstaltungsort: kostel sv. Mikuláše, Boletice

VÁNOČNÍ KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY KLÁŠTERŮ

VÁNOČNÍ KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY KLÁŠTERŮ

Date: 28.12.2018 - 30.12.2018   Zeit: 17:00   Veranstaltungsort: Areál klášterů, Latrán, Český Krumlov

IFA party 14.

IFA party 14.

Date: 28.12.2018   Zeit: 18:00   Veranstaltungsort: Restaurace Gerbera - Budvar aréna, Mánesova 1224/3, České Budějovice

České doteky hudby - Jihočeská filharmonie

České doteky hudby - Jihočeská filharmonie

Date: 28.12.2018   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: Obecní dům, náměstí Republiky 5, Praha 1

Bratři Karamazovi

Bratři Karamazovi

Date: 28.12.2018   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Blues Club HIGHWAY 61, Kijevská 1474, České Budějovice

Pražský Ukulele Band

Pražský Ukulele Band

Date: 28.12.2018   Zeit: 20:30   Veranstaltungsort: Malostranská Beseda, Malostranské nám. 35/21, Praha

Pečení v obecní peci, Lenora

Pečení v obecní peci, Lenora

Date: 29.12.2018   Zeit: 09:00   Veranstaltungsort: Lenora

POCHOD ZA PUCHEJŘEM

POCHOD ZA PUCHEJŘEM

Date: 29.12.2018   Zeit: 13:30   Veranstaltungsort: Kavárna U tří Koček, Horní Planá

hokej: ČEZ Motor České Budějovice - Ústí nad Labem

hokej: ČEZ Motor České Budějovice - Ústí nad Labem

Date: 29.12.2018   Zeit: 17:00   Veranstaltungsort: Budvar aréna, Františka Antonína Gerstnera 7/8, České Budějovice

Badminton: PŘEDSILVESTROVSKÝ TURNAJ DRUŽSTEV

Badminton: PŘEDSILVESTROVSKÝ TURNAJ DRUŽSTEV

Date: 30.12.2018   Zeit: 09:00   Veranstaltungsort: Sportovní hala, Chvalšinská 111, Český Krumlov

Smyčcové trio českých filharmoniků Stanislav Gallin klavír

Smyčcové trio českých filharmoniků Stanislav Gallin klavír

Date: 30.12.2018   Zeit: 18:00   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

Galavečer profesionálního boxu a K1

Galavečer profesionálního boxu a K1

Date: 30.12.2018   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: Lucerna, Štěpánská 61, Praha

Led Zeppelin Southern Revival Orchestra

Led Zeppelin Southern Revival Orchestra

Date: 30.12.2018   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Blues Club HIGHWAY 61, Kijevská 1474, České Budějovice

Česká filharmonie Mimořádná silvestrovská generální zkouška

Česká filharmonie Mimořádná silvestrovská generální zkouška

Date: 31.12.2018   Zeit: 11:00   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

Bujará oslava zatčení Andreje Babiše

Bujará oslava zatčení Andreje Babiše

Date: 31.12.2018   Zeit: 18:00   Veranstaltungsort: Václavské náměstí, Praha

Smyčcové trio českých filharmoniků Stanislav Gallin klavír

Smyčcové trio českých filharmoniků Stanislav Gallin klavír

Date: 31.12.2018   Zeit: 18:00   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

Frankenstein

Frankenstein

Date: 31.12.2018   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: RockOpera Praha, Komunardů 306/1, Praha 7

Silvestr s Mozartem

Silvestr s Mozartem

Date: 31.12.2018   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Stavovské divadlo, Ovocný trh, Praha

Cyberpunk Prototype

Cyberpunk Prototype

Date: 31.12.2018   Zeit: 20:00   Veranstaltungsort: Music Bar Velbloud, U Tří lvů 4, České Budějovice

SILVESTR 2018: Olin Nejezchleba & KyBaBu

SILVESTR 2018: Olin Nejezchleba & KyBaBu

Date: 31.12.2018   Zeit: 20:30   Veranstaltungsort: Malostranská Beseda, Malostranské nám. 35/21, Praha

SILVESTR V HORNÍ PLANÉ

SILVESTR V HORNÍ PLANÉ

Date: 31.12.2018   Zeit: 22:00   Veranstaltungsort: Park na náměstí, Horní Planá

Novoroční výstup na Stezku korunami stromů, Lipno

Novoroční výstup na Stezku korunami stromů, Lipno

Date: 1.1.2019   Veranstaltungsort: Stezka korunami stromů, Lipno nad Vltavou

Pořešínský novoroční hradní grog

Pořešínský novoroční hradní grog

Date: 1.1.2019   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: hrad Pořešín, Pořešín 100, Kaplice

Neujahrs-Feuerwerk Prag

Neujahrs-Feuerwerk Prag

Date: 1.1.2019   Zeit: 18:00   Veranstaltungsort: Praha

Česká filharmonie Novoroční koncert

Česká filharmonie Novoroční koncert

Date: 1.1.2019   Zeit: 20:00   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

BLUE HOT Chilli CIMBAL / host: Bára Basiková

BLUE HOT Chilli CIMBAL / host: Bára Basiková

Date: 2.1.2019   Zeit: 20:30   Veranstaltungsort: Malostranská Beseda, Malostranské nám. 35/21, Praha

Koncert tříkrálový

Koncert tříkrálový

Date: 4.1.2019   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice

Tři králové ve Skiareálu Lipno

Tři králové ve Skiareálu Lipno

Date: 5.1.2019   Veranstaltungsort: Skiareál Lipno, Lipno nad Vltavou

Den s handicapem ve Skiareálu Lipno

Den s handicapem ve Skiareálu Lipno

Date: 5.1.2019   Veranstaltungsort: Skiareál Lipno, Lipno nad Vltavou

Fast and Furious Live

Fast and Furious Live

Date: 5.1.2019   Zeit: 14:00   Veranstaltungsort: O2 arena, Českomoravská 2345/17, Praha 9

hokej: ČEZ Motor České Budějovice - Litoměřice

hokej: ČEZ Motor České Budějovice - Litoměřice

Date: 5.1.2019   Zeit: 17:00   Veranstaltungsort: Budvar aréna, Františka Antonína Gerstnera 7/8, České Budějovice

Sexteto českých filharmoniků

Sexteto českých filharmoniků

Date: 5.1.2019   Zeit: 18:00   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

Fast and Furious Live

Fast and Furious Live

Date: 5.1.2019   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: O2 arena, Českomoravská 2345/17, Praha 9

Divertimento Quartet

Divertimento Quartet

Date: 6.1.2019   Zeit: 18:00   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

Jan Burian a Jiří Dědeček - novoroční koncert

Jan Burian a Jiří Dědeček - novoroční koncert

Date: 6.1.2019   Zeit: 20:00   Veranstaltungsort: Malostranská Beseda, Malostranské nám. 35/21, Praha

Sdružení hlubokých žesťů ČF

Sdružení hlubokých žesťů ČF

Date: 8.1.2019   Zeit: 18:00   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

Česká filharmonie Josef Špaček

Česká filharmonie Josef Špaček

Date: 9.1.2019   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

hokej: ČEZ Motor České Budějovice - Poruba

hokej: ČEZ Motor České Budějovice - Poruba

Date: 9.1.2019   Zeit: 17:30   Veranstaltungsort: Budvar aréna, Františka Antonína Gerstnera 7/8, České Budějovice

Česká filharmonie Josef Špaček

Česká filharmonie Josef Špaček

Date: 9.1.2019   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

Český filharmonický sbor Brno

Český filharmonický sbor Brno

Date: 10.1.2019   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice

Česká filharmonie Josef Špaček

Česká filharmonie Josef Špaček

Date: 10.1.2019   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

MagicFest Prague

MagicFest Prague

Date: 11.1.2019 - 13.1.2019   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: PVA EXPO Praha, Beranových 667, Praha 9 - Letňany

Česká filharmonie Josef Špaček

Česká filharmonie Josef Špaček

Date: 11.1.2019   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

Hard Rock Tribute ( CZ )

Hard Rock Tribute ( CZ )

Date: 11.1.2019   Zeit: 20:30   Veranstaltungsort: Blues Club HIGHWAY 61, Kijevská 1474, České Budějovice

Sobota s Lipno bez bariér, Lipno

Sobota s Lipno bez bariér, Lipno

Date: 12.1.2019   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: Lipno nad Vltavou

Divertimento Quartet

Divertimento Quartet

Date: 12.1.2019   Zeit: 18:00   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

Bill Burr /US/ stand-up comedy

Bill Burr /US/ stand-up comedy

Date: 12.1.2019   Zeit: 20:00   Veranstaltungsort: Kongresové centrum, 5. května 1640/65, Praha 4

XII. Velký mediální ples

XII. Velký mediální ples

Date: 12.1.2019   Zeit: 20:00   Veranstaltungsort: DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice

Smyčcové trio českých filharmoniků Stanislav Gallin klavír

Smyčcové trio českých filharmoniků Stanislav Gallin klavír

Date: 13.1.2019   Zeit: 18:00   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

Jan Spálený a ASPM

Jan Spálený a ASPM

Date: 13.1.2019   Zeit: 20:30   Veranstaltungsort: Malostranská Beseda, Malostranské nám. 35/21, Praha

Čtyři kroky Šostakovičova Pátá

Čtyři kroky Šostakovičova Pátá

Date: 14.1.2019   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

Čtyři kroky Šostakovičova Pátá

Čtyři kroky Šostakovičova Pátá

Date: 14.1.2019   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

Karel Gott a hosté: Eva Pilarová, Monika Absolonová, Richard Krajčo, Jan Smigmator

Karel Gott a hosté: Eva Pilarová, Monika Absolonová, Richard Krajčo, Jan Smigmator

Date: 14.1.2019   Zeit: 20:00   Veranstaltungsort: Malostranská Beseda, Malostranské nám. 35/21, Praha

Grand Restaurant Festival

Grand Restaurant Festival

Date: 15.1.2019 - 28.2.2019   Veranstaltungsort: Česká republika

Kvarteto Norbert

Kvarteto Norbert

Date: 15.1.2019   Zeit: 18:00   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

Pocta Zuzaně Navarové - Markéta Burešová a Mário Bihári

Pocta Zuzaně Navarové - Markéta Burešová a Mário Bihári

Date: 15.1.2019   Zeit: 20:30   Veranstaltungsort: Malostranská Beseda, Malostranské nám. 35/21, Praha

Výstava k 50. výročí upálení Jana Palacha

Výstava k 50. výročí upálení Jana Palacha

Date: 16.1.2019 - 16.2.2019   Zeit: 09:00   Veranstaltungsort: DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice

Výstava k 50. výročí upálení Jana Palacha

Výstava k 50. výročí upálení Jana Palacha

Date: 16.1.2019   Zeit: 17:00   Veranstaltungsort: DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice

hokej: ČEZ Motor České Budějovice - Jihlava

hokej: ČEZ Motor České Budějovice - Jihlava

Date: 16.1.2019   Zeit: 17:30   Veranstaltungsort: Budvar aréna, Františka Antonína Gerstnera 7/8, České Budějovice

ČSKH Ensemble Inégal

ČSKH Ensemble Inégal

Date: 16.1.2019   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

FOR DECOR & HOME - jaro

FOR DECOR & HOME - jaro

Date: 17.1.2019 - 19.1.2019   Zeit: 10:00   Veranstaltungsort: PVA EXPO Praha, Beranových 667, Praha 9 - Letňany

Petr Spálený & APOLLO BAND

Petr Spálený & APOLLO BAND

Date: 17.1.2019   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice

Zaslaná pošta - muzikál

Zaslaná pošta - muzikál

Date: 17.1.2019   Zeit: 19:00   Veranstaltungsort: DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice

Česká filharmonie Manfred Honeck

Česká filharmonie Manfred Honeck

Date: 17.1.2019   Zeit: 19:30   Veranstaltungsort: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha