skoro jasno
NE 24.2.
-4/5°
oblačno
PO 25.2.
1/11°
oblačno
ÚT 26.2.
1/12°

Kalendář akcí


  • hudba
  • divadlo
  • výstava
  • slavnost
  • festival
  • veletrh
  • sport
  • jiná
od: Kalendář - calendar - Kalender   do: Kalendář - calendar - Kalender
ILUSTRACE KNIH ADALBERTA STIFTERA

ILUSTRACE KNIH ADALBERTA STIFTERA

Datum: 9.6.2018 - 15.12.2019   Místo: Památník-rodný dům A. Stiftera, Horní Planá

SŮL NAD ZLATO ANEB DÁ SE VAŘIT BEZ SOLI?

SŮL NAD ZLATO ANEB DÁ SE VAŘIT BEZ SOLI?

Datum: 13.10.2018 - 30.4.2019   Čas: 10:00   Místo: Areál klášterů, Latrán, Český Krumlov

SOLNÉ OBRAZY: DOPROVODNÝ PROGRAM K VÝSTAVĚ  „SŮL NAD ZLATO ANEB DÁ SE VAŘIT BEZ SOLI?“

SOLNÉ OBRAZY: DOPROVODNÝ PROGRAM K VÝSTAVĚ „SŮL NAD ZLATO ANEB DÁ SE VAŘIT BEZ SOLI?“

Datum: 13.10.2018 - 30.4.2019   Čas: 10:00   Místo: Areál klášterů, Latrán, Český Krumlov

Made in Czechoslovakia aneb průmysl, který dobyl svět - projekt oslav 100. výročí založení Československa

Made in Czechoslovakia aneb průmysl, který dobyl svět - projekt oslav 100. výročí založení Československa

Datum: 19.10.2018 - 30.6.2019   Místo: Národní technické muzeum, Kostelní 42, Praha

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Datum: 23.10.2018 - 16.4.2019   Čas: 19:30   Místo: Praha

České Budějovice před sto lety - proměny města ve fotografiích a knihách

České Budějovice před sto lety - proměny města ve fotografiích a knihách

Datum: 9.11.2018 - 31.3.2019   Místo: Jihočeské muzeum, Dukelská 1, České Budějovice

Plesová sezóna Metropol 2018/2019

Plesová sezóna Metropol 2018/2019

Datum: 15.11.2018 - 6.4.2019   Místo: DK Metropol, Senovážné nám. 2, Č. Budějovice

Bonjour, Monsieur Gauguin: Čeští umělci v Bretani (1850–1950)

Bonjour, Monsieur Gauguin: Čeští umělci v Bretani (1850–1950)

Datum: 16.11.2018 - 17.3.2019   Místo: Národní galerie Praha – palác Kinských, Staroměstské náměstí 12, Praha

Veřejné bruslení Pá 17:00,, So 15:30, Ne 14:00, Hluboká

Veřejné bruslení Pá 17:00,, So 15:30, Ne 14:00, Hluboká

Datum: 24.11.2018 - 17.3.2019   Místo: Zimní stadion, Podskalí 1120, Hluboká

Kluziště na Letné

Kluziště na Letné

Datum: 1.12.2018 - 24.2.2019   Čas: 09:00   Místo: Letenská pláň, Praha 7 - Letná

Zlatá Praha / Ilustrace města v časopisech 60 – 90 let 19. století

Zlatá Praha / Ilustrace města v časopisech 60 – 90 let 19. století

Datum: 5.12.2018 - 31.3.2019   Čas: 09:00   Místo: Muzeum hlavního města Prahy, Na Poříčí 52, Praha

The Best of Czech Press Photo

The Best of Czech Press Photo

Datum: 18.12.2018 - 28.2.2019   Místo: Karolinum, Ovocný trh 3, Praha

Hokej - budějcký fenomén (90 let ligového klubu)

Hokej - budějcký fenomén (90 let ligového klubu)

Datum: 22.12.2018 - 30.4.2019   Místo: Jihočeské muzeum, Dukelská 1, České Budějovice

NP Šumava - Akce pro veřejnost

NP Šumava - Akce pro veřejnost

Datum: 1.1.2019 - 31.12.2019   Místo: Národní park Šumava

Křížové cesty v krajině - výstava fotografií PhDr. Dalibora Hobla

Křížové cesty v krajině - výstava fotografií PhDr. Dalibora Hobla

Datum: 1.1.2019 - 31.12.2019   Čas: 12:00   Místo: Kaple na Křížové hoře, Český Krumlov

Půda a krovy kaple a ambitu - výstava fotografií Ing. Dalibora Uhlíře

Půda a krovy kaple a ambitu - výstava fotografií Ing. Dalibora Uhlíře

Datum: 1.1.2019 - 31.12.2019   Čas: 12:00   Místo: Kaple na Křížové hoře, Český Krumlov

Křížová hora z ptačí perspektivy - výstava fotografií z dronu Petra Uhlíře

Křížová hora z ptačí perspektivy - výstava fotografií z dronu Petra Uhlíře

Datum: 1.1.2019 - 31.12.2019   Čas: 12:00   Místo: Kaple na Křížové hoře, Český Krumlov

Český Krumlov nostalgický - výstava fotografií Jiřího Havlíka

Český Krumlov nostalgický - výstava fotografií Jiřího Havlíka

Datum: 1.1.2019 - 31.12.2019   Čas: 12:00   Místo: Kaple na Křížové hoře, Český Krumlov

ZIMNÍ PROHLÍDKOVÁ TRASA ZÁMKU HLUBOKÁ

ZIMNÍ PROHLÍDKOVÁ TRASA ZÁMKU HLUBOKÁ

Datum: 2.1.2019 - 31.3.2019   Čas: 09:00   Místo: Státní zámek Hluboká, Zámek 142, Hluboká nad Vltavou

PRŮŘEZ TVORBOU JOSEFA PROKOPCE

PRŮŘEZ TVORBOU JOSEFA PROKOPCE

Datum: 7.1.2019 - 28.2.2019   Místo: Kino Luna, Špičák 134, Český Krumlov

Výzva k tanci - výstava o plesech a tanečních slavnostech

Výzva k tanci - výstava o plesech a tanečních slavnostech

Datum: 7.1.2019 - 1.4.2019   Místo: Muzeum hlavního města Prahy, Na Poříčí 52, Praha

Jazz Čtyř Kontinentů

Jazz Čtyř Kontinentů

Datum: 11.1.2019 - 21.3.2019   Místo: Jazz Dock, Janáčkovo nábřeží 2, Praha 5 - Smíchov

Grand Restaurant Festival

Grand Restaurant Festival

Datum: 15.1.2019 - 28.2.2019   Místo: Česká republika

Mláďata z dinoparku

Mláďata z dinoparku

Datum: 19.1.2019 - 3.3.2019   Čas: 10:00   Místo: Výstaviště, Husova třída 523/30, České Budějovice

Program klubu FČAS, Frymburk

Program klubu FČAS, Frymburk

Datum: 1.2.2019 - 29.3.2019   Místo: Klub FČAS, Frymburk 23, Frymburk

VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ “BANGLADÉŠ”, Horní Planá

VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ “BANGLADÉŠ”, Horní Planá

Datum: 1.2.2019 - 31.3.2019   Místo: Galerie KIC, Horní Planá

PO STOPÁCH KLÁŠTERNÍCH ZÁHAD

PO STOPÁCH KLÁŠTERNÍCH ZÁHAD

Datum: 1.2.2019 - 31.3.2019   Čas: 10:00   Místo: Areál klášterů, Latrán, Český Krumlov

POZNÁVÁME ŘEMESLA - WORKSHOPY V ŘEMESLNÝCH DÍLNÁCH

POZNÁVÁME ŘEMESLA - WORKSHOPY V ŘEMESLNÝCH DÍLNÁCH

Datum: 1.2.2019 - 31.3.2019   Čas: 10:00   Místo: Areál klášterů, Latrán, Český Krumlov

100 let česko-slovenské koruny

100 let česko-slovenské koruny

Datum: 1.2.2019 - 28.4.2019   Čas: 10:00   Místo: Císařská konírna, Pražský hrad, Praha - Hradčany

Svět pod hladinou - krmení rybiček, Frymburk

Svět pod hladinou - krmení rybiček, Frymburk

Datum: 4.2.2019 - 17.3.2019   Místo: Wellness Hotel, Frymburk

České výtvarné umění 1960-1970

České výtvarné umění 1960-1970

Datum: 6.2.2019 - 31.3.2019   Místo: Chodovská tvrz, Ledvinova 9, Praha 4 - Chodov

VIRTUÁLNÍ UNIVERZITA 3. VĚKU V KNIHOVNĚ

VIRTUÁLNÍ UNIVERZITA 3. VĚKU V KNIHOVNĚ

Datum: 6.2.2019 - 17.4.2019   Čas: 10:00   Místo: Městská knihovna, Horní 155, Český Krumlov

Nature – Future: Rostliny budoucnosti

Nature – Future: Rostliny budoucnosti

Datum: 8.2.2019 - 12.4.2019   Místo: Akademie věd ČR, Národní 1009/3, Praha

Jan Zrzavý - Josef Šíma: Obrazy ze slavných sbírek

Jan Zrzavý - Josef Šíma: Obrazy ze slavných sbírek

Datum: 13.2.2019 - 24.2.2019   Čas: 10:00   Místo: Adolf Loos Apartment and Gallery, Masarykovo nábřeží 1, Praha 1

Dny Slovenské kultury

Dny Slovenské kultury

Datum: 15.2.2019 - 24.2.2019   Místo: České Budějovice

Tradiční výstava orchidejí, bromélií, sukulentů, jiných exotických rostlin a hmyzu

Tradiční výstava orchidejí, bromélií, sukulentů, jiných exotických rostlin a hmyzu

Datum: 15.2.2019 - 24.2.2019   Místo: Jihočeské muzeum, Dukelská 1, České Budějovice

Výstava Pixar 30 let animace

Výstava Pixar 30 let animace

Datum: 15.2.2019 - 26.5.2019   Čas: 09:00   Místo: Výstaviště Praha, Výstaviště 67, Praha - Holešovice

Masopust v Praze

Masopust v Praze

Datum: 16.2.2019 - 5.3.2019   Místo: Praha a okolí

Slovenské hvězdy

Slovenské hvězdy

Datum: 16.2.2019 - 26.5.2019   Čas: 19:30   Místo: Studio DVA divadlo - pasáž Paláce Fénix, Václavské náměstí 56 110 00 Praha 1

Malá inventura - festival nového divadla

Malá inventura - festival nového divadla

Datum: 20.2.2019 - 28.2.2019   Místo: Praha

Silvia Girmalová - TI DRUZÍ

Silvia Girmalová - TI DRUZÍ

Datum: 20.2.2019 - 15.3.2019   Čas: 09:00   Místo: DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice

Holiday World

Holiday World

Datum: 21.2.2019 - 24.2.2019   Místo: Výstaviště Praha, Výstaviště 67, Praha - Holešovice

Top Gastro a Hotel

Top Gastro a Hotel

Datum: 21.2.2019 - 24.2.2019   Místo: Výstaviště Praha, Výstaviště 67, Praha - Holešovice

Památky – Muzea – Řemesla

Památky – Muzea – Řemesla

Datum: 21.2.2019 - 24.2.2019   Místo: Výstaviště Praha, Výstaviště 67, Praha - Holešovice

Arabské noci -  přehlídka filmů

Arabské noci - přehlídka filmů

Datum: 21.2.2019 - 24.2.2019   Místo: Kino Lucerna, Vodičkova 36, Praha

Čokoládový festival

Čokoládový festival

Datum: 22.2.2019 - 24.2.2019   Čas: 14:00   Místo: Výstaviště - T1, Husova třída 523/30, České Budějovice

Let It Roll Winter

Let It Roll Winter

Datum: 22.2.2019 - 23.2.2019   Čas: 20:00   Místo: Malá sportovní hala, Za Elektrárnou, Praha 7

Sobota s Lipno bez bariér, Lipno

Sobota s Lipno bez bariér, Lipno

Datum: 23.2.2019   Místo: Lipno nad Vltavou

Snowboardový sobotní příměstský tábor, Lipno

Snowboardový sobotní příměstský tábor, Lipno

Datum: 23.2.2019   Místo: Skiareál Lipno, Lipno nad Vltavou

UFC FIGHT NIGHT PRAHA

UFC FIGHT NIGHT PRAHA

Datum: 23.2.2019   Místo: O2 arena, Českomoravská 2345/17, Praha 9

Masopust, Černá v Pošumaví

Masopust, Černá v Pošumaví

Datum: 23.2.2019   Čas: 08:00   Místo: Černá v Pošumaví

KRAJSKÝ PŘEBOR DRUŽSTEV ŽÁKŮ V BADMINTONU, 2.KOLO

KRAJSKÝ PŘEBOR DRUŽSTEV ŽÁKŮ V BADMINTONU, 2.KOLO

Datum: 23.2.2019   Čas: 09:00   Místo: Sportovní hala, Chvalšinská 111, Český Krumlov

BRUNCVÍK ANEB JAK LEV DO ZNAKU PŘIŠEL - JIŘÍ JELÍNEK

BRUNCVÍK ANEB JAK LEV DO ZNAKU PŘIŠEL - JIŘÍ JELÍNEK

Datum: 23.2.2019   Čas: 10:00   Místo: Malé divadlo, Hradební ulice 18, České Budějovice

Vepřobraní

Vepřobraní

Datum: 23.2.2019   Čas: 10:00   Místo: Smíchovská náplavka 558/4, Praha 5

Matějská pouť

Matějská pouť

Datum: 23.2.2019 - 22.4.2019   Čas: 10:00   Místo: Výstaviště Praha, Výstaviště 67, Praha - Holešovice

Děstské šibřinky

Děstské šibřinky

Datum: 23.2.2019   Čas: 14:00   Místo: T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov 1, České Budějovice

ANDREA CHUCHLOVÁ A IRENA KONÍČKOVÁ: KLÁŠTERNÍ WORKSHOP NA VÝROBU MÝDEL

ANDREA CHUCHLOVÁ A IRENA KONÍČKOVÁ: KLÁŠTERNÍ WORKSHOP NA VÝROBU MÝDEL

Datum: 23.2.2019   Čas: 15:00   Místo: Areál klášterů, Latrán, Český Krumlov

Hokejový ples

Hokejový ples

Datum: 23.2.2019   Čas: 19:00   Místo: Restaurace Gerbera - Budvar aréna, Mánesova 1224/3, České Budějovice

Jiří Schmitzer

Jiří Schmitzer

Datum: 23.2.2019   Čas: 19:00   Místo: Klub K2, Sokolský ostrov 1, České Budějovice

VRAŽDY A NĚŽNOSTI

VRAŽDY A NĚŽNOSTI

Datum: 23.2.2019   Čas: 19:00   Místo: KC Panorama, Masarykova 974, Hluboká nad Vltavou

The River Of The Lost Souls

The River Of The Lost Souls

Datum: 23.2.2019   Čas: 19:30   Místo: Blues Club HIGHWAY 61, Kijevská 1474, České Budějovice

PLES MĚSTA České Budějovice

PLES MĚSTA České Budějovice

Datum: 23.2.2019   Čas: 20:00   Místo: DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice

SHAKIN STEVENS

SHAKIN STEVENS

Datum: 23.2.2019   Čas: 20:00   Místo: Forum Karlín, Pernerova 51, Praha 8

FARNÍ PLES

FARNÍ PLES

Datum: 23.2.2019   Čas: 20:00   Místo: Parkhotel, Masarykova 602, Hluboká nad Vltavou

SkoolRave #3: INDIGO & PERSIL.P/KHANS/LUNA

SkoolRave #3: INDIGO & PERSIL.P/KHANS/LUNA

Datum: 23.2.2019   Čas: 21:00   Místo: Komiks club & bar, Kněžská 12, České Budějovice

Mene Tekel

Mene Tekel

Datum: 24.2.2019 - 7.3.2019   Místo: Praha

Extraliga 4. kolo V BADMINTONU, 4.KOLO

Extraliga 4. kolo V BADMINTONU, 4.KOLO

Datum: 24.2.2019   Čas: 13:00   Místo: Sportovní hala, Chvalšinská 111, Český Krumlov

Kocour Modroočko - muzikál

Kocour Modroočko - muzikál

Datum: 24.2.2019   Čas: 15:00   Místo: DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice

Hop Trop

Hop Trop

Datum: 24.2.2019   Čas: 18:00   Místo: Lucerna, Štěpánská 61, Praha

Duše K - tentokrát o očistě a vodě s Dianou Siswartonovou

Duše K - tentokrát o očistě a vodě s Dianou Siswartonovou

Datum: 24.2.2019   Čas: 19:30   Místo: Divadlo Kampa, Nosticova 2a, Praha

René Heinersdorff: Plnou parou

René Heinersdorff: Plnou parou

Datum: 25.2.2019   Čas: 19:00   Místo: Divadlo Palace, Václavské nám. 819/43, Praha

Jižní spojka - Festival Jihočeského divadla v Praze

Jižní spojka - Festival Jihočeského divadla v Praze

Datum: 26.2.2019 - 11.3.2019   Místo: DISK + NOD + ABC + Forum Karlín, Praha

NAVŠTIVTE S BOUDOU ČESKOKRUMLOVSKÉ KLÁŠTERY

NAVŠTIVTE S BOUDOU ČESKOKRUMLOVSKÉ KLÁŠTERY

Datum: 26.2.2019   Čas: 14:00   Místo: Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež BOUDA, T. G. Masaryka 114, Český Krumlov

Akademické půlhodinky

Akademické půlhodinky

Datum: 26.2.2019   Čas: 16:00   Místo: Jihočeské muzeum, Dukelská 1, České Budějovice

hokej: ČEZ Motor České Budějovice - Vsetín

hokej: ČEZ Motor České Budějovice - Vsetín

Datum: 26.2.2019   Čas: 17:30   Místo: Budvar aréna, Františka Antonína Gerstnera 7/8, České Budějovice

JARNÍ PROBOUZENÍ A OČISTA TĚLA

JARNÍ PROBOUZENÍ A OČISTA TĚLA

Datum: 26.2.2019   Čas: 17:30   Místo: Jógacentrum, Kostelní 163 (2. patro), Český Krumlov

ČERNÁ HODINKA 2 – KDYŽ SE PSALO TGM

ČERNÁ HODINKA 2 – KDYŽ SE PSALO TGM

Datum: 26.2.2019   Čas: 18:00   Místo: Městská knihovna, Horní 155, Český Krumlov

Lenka Filipová a hosté

Lenka Filipová a hosté

Datum: 26.2.2019   Čas: 19:00   Místo: DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice

Debata - Zahraniční a bezpečnostní otázky ČR v souvislostech, Petr Kolář - diplomat, Petr Pavel - Armádní generál.

Debata - Zahraniční a bezpečnostní otázky ČR v souvislostech, Petr Kolář - diplomat, Petr Pavel - Armádní generál.

Datum: 26.2.2019   Čas: 19:30   Místo: Jihočeské divadlo, Dr. Stejskala 19, České Budějovice

Future Gate - festivalu sci-fi filmů

Future Gate - festivalu sci-fi filmů

Datum: 27.2.2019 - 3.3.2019   Místo: Kino Lucerna, Vodičkova 704/36, Praha

Řemesla živě - festival řemeslných workshopů

Řemesla živě - festival řemeslných workshopů

Datum: 27.2.2019 - 28.2.2019   Čas: 09:00   Místo: Novoměstská radnice, Karlovo náměstí 1/23, Praha 2

Kocour Modroočko

Kocour Modroočko

Datum: 27.2.2019   Čas: 10:00   Místo: Kostel sv. Anny (síň Otakara Jeremiáše), Kněžská 6, České Budějovice

BAREVNÁ KNIHOVNA 2

BAREVNÁ KNIHOVNA 2

Datum: 27.2.2019   Čas: 16:00   Místo: Městská knihovna, Horní 155, Český Krumlov

Červený kríž v čase

Červený kríž v čase

Datum: 27.2.2019   Čas: 18:00   Místo: Kino Luna, Špičák 134, Český Krumlov

JONATHAN LARSON - TICK, TICK…BOOM!

JONATHAN LARSON - TICK, TICK…BOOM!

Datum: 27.2.2019   Čas: 19:30   Místo: Městské divadlo, Horní 2, Český Krumlov

ŠOSTAKOVIČ – BABIJ JAR

ŠOSTAKOVIČ – BABIJ JAR

Datum: 27.2.2019   Čas: 19:30   Místo: Obecní dům, náměstí Republiky 5, Praha 1

Složka 64

Složka 64

Datum: 27.2.2019   Čas: 19:30   Místo: Kino Luna, Špičák 134, Český Krumlov

ÚFŘP PARTY

ÚFŘP PARTY

Datum: 27.2.2019   Čas: 21:00   Místo: Klub K2, Sokolský ostrov 1, České Budějovice

Motosalon

Motosalon

Datum: 28.2.2019 - 3.3.2019   Místo: PVA EXPO Praha, Beranových 667, Praha 9 - Letňany

Historie paneláků od A do Z - přednáška

Historie paneláků od A do Z - přednáška

Datum: 28.2.2019   Čas: 18:00   Místo: Komiks club & bar, Kněžská 12, České Budějovice

Budějovický Budvar - Divadelní prohlídka

Budějovický Budvar - Divadelní prohlídka

Datum: 28.2.2019   Čas: 18:30   Místo: Budějovický Budvar Návštěvnické centrum, K. Světlé 512/4, České Budějovice

JIŘÍ HUBAČ: HRABĚNKA

JIŘÍ HUBAČ: HRABĚNKA

Datum: 28.2.2019   Čas: 19:00   Místo: Divadlo Palace, Václavské nám. 819/43, Praha

ŠOSTAKOVIČ – BABIJ JAR

ŠOSTAKOVIČ – BABIJ JAR

Datum: 28.2.2019   Čas: 19:30   Místo: Obecní dům, náměstí Republiky 5, Praha 1

Předjaří

Předjaří

Datum: 1.3.2019 - 10.3.2019   Místo: Královská zahrada, Pražský hrad, Praha - Hradčany

NETOPÝR

NETOPÝR

Datum: 1.3.2019   Čas: 19:00   Místo: KC Panorama, Masarykova 974, Hluboká nad Vltavou

BONSAI Č. 3 a PĚTNÍK

BONSAI Č. 3 a PĚTNÍK

Datum: 1.3.2019   Čas: 20:00   Místo: Městské divadlo, Horní 2, Český Krumlov

Young Blood night w/ Jimmy Navarro, Zkratt (BassElementz)

Young Blood night w/ Jimmy Navarro, Zkratt (BassElementz)

Datum: 1.3.2019   Čas: 21:00   Místo: Komiks club & bar, Kněžská 12, České Budějovice

Karneval s lišákem Foxem, Lipno

Karneval s lišákem Foxem, Lipno

Datum: 2.3.2019   Místo: Skiareál Lipno, Lipno nad Vltavou

MASOPUSTNÍ VESELICE V PIVOVARSKÉ RESTAURACI

MASOPUSTNÍ VESELICE V PIVOVARSKÉ RESTAURACI

Datum: 2.3.2019   Místo: Historický pivovar Český Krumlov, Pivovarská 27, Český Krumlov

Lipenský mistr, Lipno

Lipenský mistr, Lipno

Datum: 2.3.2019 - 3.3.2019   Místo: Skiareál Lipno, Lipno nad Vltavou

MASOPUSTNÍ PRŮVOD, Horní Planá

MASOPUSTNÍ PRŮVOD, Horní Planá

Datum: 2.3.2019   Čas: 08:00   Místo: u Městského úřadu, Horní Planá

koncerty pro děti v Rudolfinu D - Hudební jarmark

koncerty pro děti v Rudolfinu D - Hudební jarmark

Datum: 2.3.2019   Čas: 10:00   Místo: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

Oblastní výstava psů

Oblastní výstava psů

Datum: 2.3.2019   Čas: 10:00   Místo: Výstaviště, Husova třída 523/30, České Budějovice

MASOPUSTNÍ TVOŘENÍ MASEK A RYTMICKÝCH NÁSTROJŮ

MASOPUSTNÍ TVOŘENÍ MASEK A RYTMICKÝCH NÁSTROJŮ

Datum: 2.3.2019   Čas: 10:00   Místo: Areál klášterů, Latrán, Český Krumlov

VARHANNÍ RECITÁL

VARHANNÍ RECITÁL

Datum: 2.3.2019   Čas: 11:00   Místo: Obecní dům, náměstí Republiky 5, Praha 1

Letenský masopust

Letenský masopust

Datum: 2.3.2019   Čas: 13:00   Místo: Národní zemědělské muzeum, Kostelní 44, Praha 7

Malostranské masopustní veselí

Malostranské masopustní veselí

Datum: 2.3.2019   Čas: 13:00   Místo: Hostinec U Černého vola, Praha

HRAJETO NA KLÁŠTERNÍM DVOŘE

HRAJETO NA KLÁŠTERNÍM DVOŘE

Datum: 2.3.2019   Čas: 14:00   Místo: Areál klášterů, Latrán, Český Krumlov

Krumlovský Masopust

Krumlovský Masopust

Datum: 2.3.2019 - 5.3.2019   Čas: 15:00   Místo: Český Krumlov

TEDxBudweis 2019 - Labyrint světa a ráj srdce

TEDxBudweis 2019 - Labyrint světa a ráj srdce

Datum: 2.3.2019   Čas: 16:00   Místo: Jihočeská univerzita - aula, Branišovská 1645/31a, České Budějovice

NETOPÝR

NETOPÝR

Datum: 2.3.2019   Čas: 19:00   Místo: KC Panorama, Masarykova 974, Hluboká nad Vltavou

PAPOUŠKOVO SIROTCI

PAPOUŠKOVO SIROTCI

Datum: 2.3.2019   Čas: 19:00   Místo: Restaurant bar U Bejka, Linecká 41, Český Krumlov

INGMAR BERGMAN - SCÉNY Z MANŽELSKÉHO ŽIVOTA

INGMAR BERGMAN - SCÉNY Z MANŽELSKÉHO ŽIVOTA

Datum: 2.3.2019   Čas: 19:30   Místo: Městské divadlo, Horní 2, Český Krumlov

Jiří Schelinger Memory Band – České Budějovice

Jiří Schelinger Memory Band – České Budějovice

Datum: 2.3.2019   Čas: 19:30   Místo: Blues Club HIGHWAY 61, Kijevská 1474, České Budějovice

MASOPUSTNÍ VESELICE, Horní Planá

MASOPUSTNÍ VESELICE, Horní Planá

Datum: 2.3.2019   Čas: 20:00   Místo: Sál KIC, Horní Planá

CRUCI - FICTION TOUR 2019

CRUCI - FICTION TOUR 2019

Datum: 2.3.2019   Čas: 21:00   Místo: Klub K2, Sokolský ostrov 1, České Budějovice

JITŘENKA NA KLÁŠTERNÍM DVOŘE: RŮŽIČKOVÁ KOLEDA

JITŘENKA NA KLÁŠTERNÍM DVOŘE: RŮŽIČKOVÁ KOLEDA

Datum: 3.3.2019   Čas: 15:00   Místo: Areál klášterů, Latrán, Český Krumlov

galakoncert pěvců Abrazakova a Shaguch

galakoncert pěvců Abrazakova a Shaguch

Datum: 3.3.2019   Čas: 19:30   Místo: Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha

PETR NEKORANEC

PETR NEKORANEC

Datum: 4.3.2019   Čas: 19:30   Místo: DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice

Festival otrlého diváka 2019

Festival otrlého diváka 2019

Datum: 5.3.2019 - 10.3.2019   Místo: kino Aero, Biskupcova 31, Praha 3

Masopust v Českých Budějovicích

Masopust v Českých Budějovicích

Datum: 5.3.2019   Čas: 16:00   Místo: Náměstí Přemysla Otakara II., České Budějovice

MASOPUSTNÍ PRŮVOD

MASOPUSTNÍ PRŮVOD

Datum: 5.3.2019   Čas: 16:00   Místo: Kostelní ulice – Horní ulice – Náměstí Svornosti – Široká ulice – Dlouhá ulice – Lazebnický most – Latrán – Kláštery Český Krumlov a zpět

Akademické půlhodinky

Akademické půlhodinky

Datum: 5.3.2019   Čas: 16:00   Místo: Jihočeské muzeum, Dukelská 1, České Budějovice

JIŘÍ HUBAČ: HRABĚNKA

JIŘÍ HUBAČ: HRABĚNKA

Datum: 5.3.2019   Čas: 19:00   Místo: Divadlo Palace, Václavské nám. 819/43, Praha

Rob Becker: CAVEMAN

Rob Becker: CAVEMAN

Datum: 5.3.2019   Čas: 19:00   Místo: DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice

Zažij Balkán

Zažij Balkán

Datum: 6.3.2019   Čas: 08:00   Místo: Pěší zóna Anděl, Praha

Alessandro Beverari (klarinet), Miran Vaupotić (dirigent)

Alessandro Beverari (klarinet), Miran Vaupotić (dirigent)

Datum: 6.3.2019   Čas: 19:00   Místo: Kostel sv. Anny (síň Otakara Jeremiáše), Kněžská 6, České Budějovice

BEETHOVEN & BRUCKNER

BEETHOVEN & BRUCKNER

Datum: 6.3.2019   Čas: 19:30   Místo: Obecní dům, náměstí Republiky 5, Praha 1

Budějovický Budvar - Divadelní prohlídka

Budějovický Budvar - Divadelní prohlídka

Datum: 7.3.2019   Čas: 18:30   Místo: Budějovický Budvar Návštěvnické centrum, K. Světlé 512/4, České Budějovice

Rob Becker: CAVEMAN

Rob Becker: CAVEMAN

Datum: 7.3.2019   Čas: 19:00   Místo: DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice

Alessandro Beverari (klarinet), Miran Vaupotić (dirigent)

Alessandro Beverari (klarinet), Miran Vaupotić (dirigent)

Datum: 7.3.2019   Čas: 19:00   Místo: Kostel sv. Anny (síň Otakara Jeremiáše), Kněžská 6, České Budějovice

BEETHOVEN & BRUCKNER

BEETHOVEN & BRUCKNER

Datum: 7.3.2019   Čas: 19:30   Místo: Obecní dům, náměstí Republiky 5, Praha 1

Skinny Barber x Stein27 x Naume (SCB)

Skinny Barber x Stein27 x Naume (SCB)

Datum: 8.3.2019   Čas: 09:00   Místo: Komiks club & bar, Kněžská 12, České Budějovice

Beseda s Pavlou Gomba: Ženou jinde

Beseda s Pavlou Gomba: Ženou jinde

Datum: 8.3.2019   Čas: 17:00   Místo: Areál klášterů, Latrán, Český Krumlov

TŘI MUŽI NA ŠPATNÉ ADRESE

TŘI MUŽI NA ŠPATNÉ ADRESE

Datum: 8.3.2019   Čas: 19:00   Místo: KC Panorama, Masarykova 974, Hluboká nad Vltavou

ELEMENT

ELEMENT

Datum: 8.3.2019   Čas: 19:00   Místo: Restaurant bar U Bejka, Linecká 41, Český Krumlov

FELIX MENDELSSOHN YOUTH ORCHESTRA

FELIX MENDELSSOHN YOUTH ORCHESTRA

Datum: 8.3.2019   Čas: 19:30   Místo: Obecní dům, náměstí Republiky 5, Praha 1

Květinový ples Jihočeského kraje

Květinový ples Jihočeského kraje

Datum: 8.3.2019   Čas: 19:30   Místo: Výstaviště - T1, Husova třída 523/30, České Budějovice

PAULIE GARAND - DANK

PAULIE GARAND - DANK

Datum: 8.3.2019   Čas: 21:00   Místo: Klub K2, Sokolský ostrov 1, České Budějovice

Sobota s Lipno bez bariér, Lipno

Sobota s Lipno bez bariér, Lipno

Datum: 9.3.2019   Místo: Lipno nad Vltavou

Narozeniny lišáka Foxe, Lipno

Narozeniny lišáka Foxe, Lipno

Datum: 9.3.2019   Místo: Skiareál Lipno, Lipno nad Vltavou

Polívkování

Polívkování

Datum: 9.3.2019   Čas: 10:00   Místo: Smíchovská náplavka 558/4, Praha 5

ORCHESTR NA DOTEK

ORCHESTR NA DOTEK

Datum: 9.3.2019   Čas: 11:00   Místo: Obecní dům, náměstí Republiky 5, Praha 1

FANTA MUSER TOUR 2019 - děti a teenageři od 8 do 15 let

FANTA MUSER TOUR 2019 - děti a teenageři od 8 do 15 let

Datum: 9.3.2019   Čas: 16:30   Místo: DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice

DVOUPLOŠNÍK V HOTELU WESTMINSTER

DVOUPLOŠNÍK V HOTELU WESTMINSTER

Datum: 9.3.2019   Čas: 19:00   Místo: KC Panorama, Masarykova 974, Hluboká nad Vltavou

DVOUPLOŠNÍK V HOTELU WESTMINSTER

DVOUPLOŠNÍK V HOTELU WESTMINSTER

Datum: 9.3.2019   Čas: 19:00   Místo: KC Panorama, Masarykova 974, Hluboká nad Vltavou

Lord of the Dance 2019

Lord of the Dance 2019

Datum: 9.3.2019   Čas: 20:00   Místo: O2 arena, Českomoravská 2345/17, Praha 9

FESTIVAL SPECTACULARE

FESTIVAL SPECTACULARE

Datum: 9.3.2019   Čas: 20:00   Místo: Forum Karlín, Pernerova 51, Praha 8

QUEENIE

QUEENIE

Datum: 9.3.2019   Čas: 20:00   Místo: Restaurace Gerbera - Budvar aréna, Mánesova 1224/3, České Budějovice

POKÁČ

POKÁČ

Datum: 9.3.2019   Čas: 21:00   Místo: Klub K2, Sokolský ostrov 1, České Budějovice

Kouzelná školka - Michalovi mazlíčci

Kouzelná školka - Michalovi mazlíčci

Datum: 10.3.2019   Čas: 10:30   Místo: DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou

Datum: 10.3.2019   Čas: 15:00   Místo: Clarion Congress Hotel, Pražská tř. 2306/14, České Budějovice

Akademické půlhodinky

Akademické půlhodinky

Datum: 12.3.2019   Čas: 16:00   Místo: Jihočeské muzeum, Dukelská 1, České Budějovice

Руки Вверх! - Ruki vvěrch!

Руки Вверх! - Ruki vvěrch!

Datum: 12.3.2019   Čas: 20:00   Místo: Lucerna, Štěpánská 61, Praha

Přehlídka českého filmu v Českém Krumlově

Přehlídka českého filmu v Českém Krumlově

Datum: 13.3.2019 - 17.3.2019   Místo: Kino Luna, Špičák 134, Český Krumlov

FUN LOVIN´ CRIMINALS

FUN LOVIN´ CRIMINALS

Datum: 13.3.2019   Čas: 20:00   Místo: Forum Karlín, Pernerova 51, Praha 8

Kimbra /NZ/

Kimbra /NZ/

Datum: 14.3.2019   Místo: Lucerna Music Bar, Štěpánská 61, Praha

Bazaar - divadelní a taneční festival

Bazaar - divadelní a taneční festival

Datum: 14.3.2019 - 18.3.2019   Čas: 18:00   Místo: Praha

Skety

Skety

Datum: 14.3.2019   Čas: 19:00   Místo: DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice

Devastator Hall - První samostatná halovka v ČR

Devastator Hall - První samostatná halovka v ČR

Datum: 15.3.2019 - 16.3.2019   Místo: Výstaviště Praha, Výstaviště 67, Praha - Holešovice

SLZA A POETIKA

SLZA A POETIKA

Datum: 15.3.2019   Čas: 19:00   Místo: KD Vltava, Fr. Ondříčka 1243/46, České Budějovice

NETOPÝR

NETOPÝR

Datum: 15.3.2019   Čas: 19:00   Místo: KC Panorama, Masarykova 974, Hluboká nad Vltavou

ONDŘEJ HAVELKA A JEHO MELODY MAKERS

ONDŘEJ HAVELKA A JEHO MELODY MAKERS

Datum: 15.3.2019   Čas: 19:30   Místo: Městské divadlo, Horní 2, Český Krumlov

Purplemania

Purplemania

Datum: 15.3.2019   Čas: 19:30   Místo: Blues Club HIGHWAY 61, Kijevská 1474, České Budějovice

JOHN MAYALL

JOHN MAYALL

Datum: 15.3.2019   Čas: 20:00   Místo: Forum Karlín, Pernerova 51, Praha 8

Liquicity Prague

Liquicity Prague

Datum: 16.3.2019 - 17.3.2019   Místo: Výstaviště Praha, Výstaviště 67, Praha - Holešovice

POSTNÍ JARMARK A ŘEMESLA NA KLÁŠTERNÍM DVOŘE

POSTNÍ JARMARK A ŘEMESLA NA KLÁŠTERNÍM DVOŘE

Datum: 16.3.2019   Čas: 10:00   Místo: Areál klášterů, Latrán, Český Krumlov

Náplavka Street food

Náplavka Street food

Datum: 16.3.2019   Čas: 10:00   Místo: Smíchovská náplavka, Hořejší nábřeží, Praha 5

MONIKA BRÝDOVÁ A MARTIN STŘELEC: KLÁŠTERNÍ WORSKHOP NA VÝROBU DENÍKU, DIÁŘE ČI KNIHY

MONIKA BRÝDOVÁ A MARTIN STŘELEC: KLÁŠTERNÍ WORSKHOP NA VÝROBU DENÍKU, DIÁŘE ČI KNIHY

Datum: 16.3.2019   Čas: 14:00   Místo: Areál klášterů, Latrán, Český Krumlov

NETOPÝR

NETOPÝR

Datum: 16.3.2019   Čas: 19:00   Místo: KC Panorama, Masarykova 974, Hluboká nad Vltavou

KARTÁČ

KARTÁČ

Datum: 16.3.2019   Čas: 19:00   Místo: Restaurant bar U Bejka, Linecká 41, Český Krumlov

VOJTAANO

VOJTAANO

Datum: 16.3.2019   Čas: 21:00   Místo: Beseda, Na Sadech 2036/18, České Budějovice

Jeden svět České Budějovice

Jeden svět České Budějovice

Datum: 18.3.2019 - 22.3.2019   Místo: České Budějovice

Akademické půlhodinky

Akademické půlhodinky

Datum: 19.3.2019   Čas: 16:00   Místo: Jihočeské muzeum, Dukelská 1, České Budějovice

JIŘÍ HUBAČ: HRABĚNKA

JIŘÍ HUBAČ: HRABĚNKA

Datum: 19.3.2019   Čas: 19:00   Místo: Divadlo Palace, Václavské nám. 819/43, Praha

Český národní symfonický orchestr IV. KONCERT

Český národní symfonický orchestr IV. KONCERT

Datum: 19.3.2019   Čas: 19:30   Místo: Obecní dům, náměstí Republiky 5, Praha 1

Veletrh studentských firem

Veletrh studentských firem

Datum: 20.3.2019 - 22.3.2019   Místo: Výstaviště Praha, Výstaviště 67, Praha - Holešovice

„CESTUJEME PO SVĚTĚ

„CESTUJEME PO SVĚTĚ" Srílanka

Datum: 20.3.2019   Čas: 17:00   Místo: KC Panorama, Masarykova 974, Hluboká nad Vltavou

MASTERS OF CLASSICS

MASTERS OF CLASSICS

Datum: 20.3.2019   Čas: 19:30   Místo: Obecní dům, náměstí Republiky 5, Praha 1

MFF Praha - Febiofest

MFF Praha - Febiofest

Datum: 21.3.2019 - 29.3.2019   Místo: Praha

Zemřít pro design, Vyšší Brod

Zemřít pro design, Vyšší Brod

Datum: 21.3.2019   Čas: 18:00   Místo: Klub pod kinem, Míru 250, Vyšší Brod

VELKÁ ZEBRA ANEB JAK ŽE SE TO JMENUJETE

VELKÁ ZEBRA ANEB JAK ŽE SE TO JMENUJETE

Datum: 21.3.2019   Čas: 19:00   Místo: KC Panorama, Masarykova 974, Hluboká nad Vltavou

VELKÁ ZEBRA ANEB JAK ŽE SE TO JMENUJETE

VELKÁ ZEBRA ANEB JAK ŽE SE TO JMENUJETE

Datum: 21.3.2019   Čas: 19:00   Místo: KC Panorama, Masarykova 974, Hluboká nad Vltavou

HUDEBNÍ CENY EVROPY 2

HUDEBNÍ CENY EVROPY 2

Datum: 21.3.2019   Čas: 19:30   Místo: Forum Karlín, Pernerova 51, Praha 8

Jarní trhy

Jarní trhy

Datum: 22.3.2019 - 24.3.2019   Místo: Výstaviště Praha, Výstaviště 67, Praha - Holešovice

Festival Evolution - jaro

Festival Evolution - jaro

Datum: 22.3.2019 - 24.3.2019   Čas: 10:00   Místo: Výstaviště Holešovice, Výstaviště 67, Praha 7

VELKÁ ZEBRA ANEB JAK ŽE SE TO JMENUJETE?

VELKÁ ZEBRA ANEB JAK ŽE SE TO JMENUJETE?

Datum: 22.3.2019   Čas: 19:00   Místo: KC Panorama, Masarykova 974, Hluboká nad Vltavou

VELKÁ ZEBRA ANEB JAK ŽE SE TO JMENUJETE

VELKÁ ZEBRA ANEB JAK ŽE SE TO JMENUJETE

Datum: 22.3.2019   Čas: 19:00   Místo: KC Panorama, Masarykova 974, Hluboká nad Vltavou

Petr Kalandra Memory Band

Petr Kalandra Memory Band

Datum: 22.3.2019   Čas: 19:30   Místo: Blues Club HIGHWAY 61, Kijevská 1474, České Budějovice

VELKÁ ZEBRA ANEB JAK ŽE SE TO JMENUJETE?

VELKÁ ZEBRA ANEB JAK ŽE SE TO JMENUJETE?

Datum: 23.3.2019   Čas: 19:00   Místo: KC Panorama, Masarykova 974, Hluboká nad Vltavou

René Heinersdorff: Plnou parou

René Heinersdorff: Plnou parou

Datum: 23.3.2019   Čas: 19:00   Místo: Divadlo Palace, Václavské nám. 819/43, Praha

VELKÁ ZEBRA ANEB JAK ŽE SE TO JMENUJETE

VELKÁ ZEBRA ANEB JAK ŽE SE TO JMENUJETE

Datum: 23.3.2019   Čas: 19:00   Místo: KC Panorama, Masarykova 974, Hluboká nad Vltavou

HRA JE TO

HRA JE TO

Datum: 23.3.2019   Čas: 19:00   Místo: Restaurant bar U Bejka, Linecká 41, Český Krumlov

TRAKTOR

TRAKTOR

Datum: 23.3.2019   Čas: 20:00   Místo: Forum Karlín, Pernerova 51, Praha 8

B DAY TEKNO PARTY Vol.:6

B DAY TEKNO PARTY Vol.:6

Datum: 23.3.2019   Čas: 20:00   Místo: Temelínská Hospoda, Temelín 26, Temelín

ZRNÍ

ZRNÍ

Datum: 23.3.2019   Čas: 21:00   Místo: Komiks club & bar, Kněžská 12, České Budějovice